Поліція затримала підозрюваного у вбивстві чоловіка у Житомирі

У дворі однієї з багатоповерхівок...

"Дніпро" - "Іллічівець" - 3:1

24-11-2013
Поєдинок у Дніпропетровську прогнозовано завершився переконливою перемогою підопічних Хуанде Рамоса. “Дніпряни” вже з перших хвилин захопили ініціативу й до кінця матчу володіли територіальною перевагою. “Іллічівець” був змушений прийняти ту гру, яку їм нав'язали господарі поля, відтак результат поєдинку повністю відповідає тому, що відбувалося на полі.

Перший гол у матчі “Дніпро” забив на 17 хвилині. Відзначився Матеус. Дуже скоро Джуліано подвоїв перевагу дніпропетровської команди, після чого тиск на команду Павлова дещо знизився. Господарі продовжували контролювати хід поєдинку, і на 88 хвилині Бруно Гама робить рахунок непристойним - 3:0. Багато хто згадав про протистояння останнього туру минулого чемпіонату, коли “дніпряни” не залишили сухого місця від маріупольців. Але сьогодні “Іллічівець” все ж зумів пробити ворота Худжамова. Полянський у компенсований час ідеально виконав штрафний удар, відтак фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу “Дніпра” з рахунком 3:1.

Склади команд:

"Дніпро": 71. Бойко, 2. Влад, 3. Мазух, 14. Чеберячко, 44. Федецький, 6. Канкава, 8. Джуліано, 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус, 11. Селезньов
Запасні: 91. Варцаба, 5. Мандзюк, 19. Кобахідзе, 20. Гама, 89. Політило, 4. Кравченко С., 9. Калініч

"Іллічівець": 12. Худжамов, 4. Довгий, 91. Бутко, 32. Іщенко, 44. Ордець, 2. Полянський, 17. Федотов, 77. Путівцев, 5. Майкон Олівейра, 39. Кулач, 11. Фомін
Запасні: 1. Гальчук, 13. Яворський, 18. Геращенков, 93. Цюпа, 8. Тотовицький, 61. Мішньов, 16. Мандзюк А.

"Дніпро" - "Іллічівець"

Голи: 1:0 - Матеус (17), 2:0 - Джуліано (23), 3:0 - Бруно Гама (88) 3:1 - Постранський (90+1)