У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

"Атлетік" - "Барселона" - 1:0. ВІДЕО

02-12-2013
Каталонська "Барселона" приїхала в гості до завжди непоступливої та патріотичної команди, яка в цьому сезоні вже неодноразово доводила на полі свої наміри зайняти високе місце в чемпіонаті.

Перед цим матчем баски займали 5 позицію і, якщо про трійку призерів не йдеться, то головне завдання "Атлетіка" в сезоні безумовно полягатиме в тому, аби пробитися в Лігу чемпіонів. "Вільяреал" в цьому турі свої очки вже втратив, зігравши в нічию з "Малагою", тож "Атлетік" мав шанс випередити "субмарину" вже сьогодні. Але для цього потрібно було перемогти не будь-кого, а саму "Барселону".

Каталонці з перших хвилин не мали тотальної переваги, але кілька комбінацій в своєму стилі "синьо-гранатові" все ж провели. Одну з них Неймар завершив ударом в штангу, але до всього арбітр зафіксував ще й офсайд.

Перша по-справжньому небезпечна атака "Атлетіка" відбулась на 30-ій хвилині. М'яч після рикошету відлетів до Муніаїна, але один з лідерів басків зіграв у цьому епізоді просто жахливо. Замість того, аби відкрити рахунок з вбивчої позиції, він ледь штовхнув м'яч в напрямку Пінто.

На початку другого тайму Неймар знову частенько опинявся в центрі уваги. Одного разу бразилець, класно обробивши м'яч, пробив у небеса, в іншому - заробив жовту, а згодом ще й зі штрафного пробив небезпечно, але знову мимо.

А от в "Атлетіка" з реалізацією вийшло сьогодні куди краще. На 70-ій хвилині Сусаєта прострілив з правого флангу, а там Муніаїн випередив Монтойю і вдало замкнув - 1:0. Майже відразу ж баски могли подвоювати рахунок. Токеро сильно пробив головою, але влучив прямо у Пінто.

В підсумку каталонці так і не зуміли зрівняти рахунок і тепер мають таку ж кількість очок, як і "Атлетіко" - в обох по 40.

"Атлетік" - "Барселона" - 1:0

Гол: Муніаїн, 70