• У Житомирі з'явилася популярна в Європі страва

• Українці вважають житомирського стрілка Захаренка найкращим кандидатом в президенти України

"На сьогодні ця людина, стрілець...

• Хто формуватиме списки партії
    Хто формуватиме списки партії "Слуга народу" на місцеві вибори у Житомирській області?

Ще одним шляхом в труну...

• Житомирський стрілець Анатолій Захаренко на суді розповів, що знав убитих ним багато років. ВІДЕО

Прокурори просять для Захаренка СІЗО...

"Динамо" перемогло у Севастополі, піднявшись на друге місце
2 грудня 2013
Київське "Динамо" здобуло мінімальну перемогу над "Севастополем" в передостанньому матчі 18-го туру чемпіонату України.

Гра на "СКС-Арена" закінчилася з рахунком 1:2. Кияни відкрили рахунок на 19-й хвилині.

Господарі відновили рівновагу перед перервою. А переможну атаку "Динамо" провело на 70-й хвилині. Три очки класним ударом головою киянам приніс Мбокані.

В турнірній таблиці "Динамо" вперше у нинішньому чемпіонаті піднялося у зону Ліги чемпіонів, відстаючи від "Шахтаря" на два очки, і випереджаючи "Чорноморець" з "Металістом" на один пункт.