"Шахтар" - ЦСКА - 2:1. ВІДЕО
6 лютого 2014
Донецький "Шахтар" та московський ЦСКА провели заключний поєдинок Об'єднаного Суперкубка.

"Гірники" із 100-відсотковим результатом перемагають у товариському турнірі.

Підопічні Мірчі Луческу виходили на поле вже у якості тріумфаторів турніру. Відтак донеччанам залишалося правильно налаштуватися на гру та постаратися здобути третю поспіль перемогу.

Спершу матч для “гірників” складався не дуже добре, адже вже на 8 хвилині ЦСКА відкрив рахунок. Однак у діях “Шахтаря” не було помітно тривоги чи паніки. “Гірники” зосередилися й поступово заволоділи ініціативою. Перевага команди Луческу не була тотальною, однак її вистачило, щоб переламати хід протистояння на свою користь. Останні хвилини першого тайму стали вирішальними у матчі. “Гірники” забили два голи з інтервалом у три хвилини, що у підсумку дозволило відсвяткувати перемогу з рахунком 2:1.

Додамо, що у другому таймі суперники не продемонстрували настільки красивого футболу, як у першій 45-хвилинці, але це можна пояснити втомою, адже календар матчів був досить насиченим.

У підсумку “Шахтар” із 9 очками очолив турнірну таблицю й здобув перший трофей у сезоні. А зважаючи на серйозну підготовку та амбіції донеччан, це далеко не остання нагорода для команди Луческу у 2014 році.

Склади команд:

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 38. Кривцов, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 29. Тейшейра, 8. Фред, 28. Тайсон, 20. Коста, 9. Адріано

ЦСКА: 1. Чепчугов, 13. Маріо Фернандес, 24. Березуцький Ст., 39. Караваєв Ст., 4. Ігнашевіч, 18. Муса, 20. Ельм Р., 21. Тошіч З., 10. Дзагоєв, 31. Вітінью, 71. Базелюк

"Шахтар" - ЦСКА - 2:1

Гол: 0:1 - Тошич (8), 1:1 - Срна (40), 2:1 - Тайсон (43)

Джерело статті: football24.ua