Сухомлинівська "картка житомирянина" була потрібна для фальсифікацій на виборах? ВІДЕО

У Житомирі "картка житомирянина" призупиняє...

• На Новому бульварі у Житомирі будуватимуть
    На Новому бульварі у Житомирі будуватимуть "якийсь майданчик". ФОТО

У Житомирі на Новому бульварі,...

Житомирянки здобули медалі на чемпіонаті України по Самбо серед юнаків і дівчат, юніорів та юніорок

25 лютого 2014
З 16 по 22 лютого 2014 року у м.Львові відбувся чемпіонат України серед юнаків і дівчат, юніорів та юніорок з боротьби самбо.

Житомиряни на цих змаганнях здобули чотири медалі. Загалом же у змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з 21 регіону України.

Наше місто на змаганнях представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 2 міста Житомира.

Перше місце серед дівчат у ваговій категорії до 60 кг здобула Хомяк Катерина (тренер Голуб Вадим Юрійович).

У ваговій категорії до 56 кг срібні нагороди завоювала Гапон Вікторія (тренер Кумечко Олена Миколаївна).

Серед юніорок у ваговій у категорії до 56 кг Парфенюк Наталія була третьою (тренер Голуб Вадим Юрійович).

Такий же результат - бронза - і у Сьомкіної Діани, яка виступала у ваговій категорії до 60 кг (тренер Товчига Сергій Вікторович).

Джерело статті: Спортивний Житомир