Поліція затримала підозрюваного у вбивстві чоловіка у Житомирі

У дворі однієї з багатоповерхівок...

Житомиряни серед переможців чемпіонату України з дзюдо

01-10-2014
З 23 по 24 вересня 2014 року у м.Києві 2014 року відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. У змаганнях взяли участь близько 300 учасників з 23 регіонів України.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Вдало виступили вихованці тренера-викладача позашкільного навчального закладу Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Динамовець” фізкультурно-спортивного товариства обласної ради “Динамо” Дмитренка Сергія Григоровича. Очікувану перемогу у ваговій категорії 48 кг здобула Соколовська Аліна, завершивши усі сутички завчасно. Бронзову нагороду здобула Шевчук Анастасія у ваговій категорії 78 кг. За крок до перемоги зупинилась Ревуцька Кристіна, посівши 5 місце у ваговій категорії 52 кг. Серед чоловіків найкраще виступив Кучава Івері посівши 9 місце в ваговій категорії 81 кг.

Також залікові очки в рейтинг Житомирщини принесла Хомяк Катерина вихованка тренера дитячо-юнацької спортивної школи № 2 управління освіти Житомирської міської ради Голуба Вадима Юрійовича, зайнявши 7 місце у ваговій категорії 63 кг.

В цілому жіноча збірна області посіла 4 місце, а збірна команда області в загальному заліку зайняла 7 місце в Україні.