Житомирська "Клітка" у парку Гагаріна: яка її подальша доля? ФОТО

Колись улюблений житомирянами танцювальний майданчик...

• Карантин - это не средство борьбы с вирусом. Все равно все переболеют
    Карантин - это не средство борьбы с вирусом. Все равно все переболеют

Карантин- это не средство борьбы...

Житомирські баскетболісти виграли бронзу міжнародного турніру серед ветеранів в Мукачево

28 січня 2015
Житомирська баскетбольна команда "Тонус" взяла участь у ХІІІ традиційному міжнародному турнірі з баскетболу серед ветеранських команд, який на початку січня відбувся в Мукачево і зібрав 12 команд з України, Латвії та Словаччини. Організатором змгань традиційно виступив Мукачівський баскетбольний клуб ветеранів "Карпатські ведмеді".

Житомиряни з перемінним успіхом відіграли груповий тур, програвши майбутнім чемпіонам турніру з Києва 29:46, і у фіналі отримали право боротися за бронзу. Гра за третє місце проти команди «БК Дрогобич» видалась надскладною і видовищною. Баскетболісти з Дрогобича протягом зустрічі мали невелику перевагу в рахунку, але житомиряни змогли знайти в собі сили переломити ситуацію. У заключні секунди гри вони провели вдалу атаку і здобути перемогу - матч завершився 57:55 на користь «БК Тонус».

У фіналі турніру зустрілась потужна київська команда та ветерани з Мукачева. Кияни здолали господарів 50:42 і стали чемпіонами.