6 березня – Міжнародний день стоматолога: вітання та листівки

Черная метка Зеленскому. Зачем США ввели санкции против Коломойского

Сегодня Госдепартамент США ввел санкции...

• Олег Малиновський:
    Олег Малиновський: "Скільки ще можна таке терпіти?"

Житомирський кікбоксер Володимир Демчук став чемпіоном України і їде на Кубок світу

30 березня 2015
Житомирянин Володимир Демчук на прізвисько «Дядя Вова» здобув чергову золоту медаль. Цього разу - на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО серед дорослих, який з 26 по 29 березня відбувся у місті Хмельницькому. Нашому спортсмену не було рівних у ваговій категорії до 67 кг у розділі лоу-кік.

За результатами цих змагань житомирянин зарахований до складу збірної команди України для участі у Кубку світу з кікбоксингу WАКО, який відбудеться у місті Сегед в Угорщині у травні місяці цього року.

Володимир Демчук - заслужений майстер спорту України, 1988 року народження, вихованець Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради.