Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность
Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность

Там, где появляются растения-трансформеры, полностью...

  • Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность
    Нашествие растений-трансформеров – не название страшного мультика, а печальная реальность

    Там, где появляются растения-трансформеры, полностью...

  • Нардеп: Комітет ВР таємно провів засідання, на якому за 15 хвилин підтримав законопроєкт про продаж  ...
    Нардеп: Комітет ВР таємно провів засідання, на якому за 15 хвилин підтримав законопроєкт про продаж ...

    Сьогодні, нехтуючи всіма правилами і...

  • Откройте глаза, дурачье!
    Откройте глаза, дурачье!

    ФОПы положим, раскулачили, но почему...

  • Владимир Александрович, где вы набрали этих мальчиков в жилетках?
    Владимир Александрович, где вы набрали этих мальчиков в жилетках?

    Разве не понятно, что эта...

Новини
На чемпіонаті України зі спортивної аеробіки збірна Житомирської області виборола 28 медалей
На чемпіонаті України зі спортивної аеробіки збірна Житомирської області виборола 28 медалей
27 квітня 2015
24 - 25 квітня, в Житомирі, в ДЮСШ Авангард відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді. В змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів із семи областей та Києва. Збірна Житомирської області показала гарні успіхи, здобувши 15 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.
Про це повідмляє "Спортивний Житомир".

Результати збірної команди Житомирської області зі спортивної аеробіки та фітнесу на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
І місце
Індивідуальні виступи (юнаки молодшого віку) – Юрковська Крістіна
Індивідуальні виступи (юнаки старшого віку) – Недзведська Євгенія
Індивідуальні виступи (юнаки старшого віку) – Поліщук Олександр
Індивідуальні виступи (молодь) – Семеній Валерія
Індивідуальні виступи (молодь) – Сапронов Микола
Змішані пари (юнаки старшого віку) – Поліщук Олександр, Данилюк Марія
Змішані пари (молодь) - Семеній Валерія, Сапронов Микола
Трійки (юнаки молодшого віку) – Демчук Вікторія, Авраменко Аліна, Юрковська Крістіна
Трійки (молодь) – Мохорт Олександра, Долгіх Анастасія, Семеній Валерія
Групи (юнаки молодшого віку) – Демчук Вікторія, Авраменко Аліна, Юрковська Крістіна, Троценко Єлизавета, Соколовська Анна
Групи (юнаки старшого віку) - Недзведська Євгенія, Сердюк Анастасія, Куликівська Карина, Куликівська Катерина, Шавурська Марія
Групи (молодь) - Мохорт Олександра, Долгіх Анастасія, Семеній Валерія, Кириєнко Тетяна, Матвейчук Крістіна
Аеро-денс (юнаки молодшого віку) - Демчук Вікторія, Авраменко Аліна, Юрковська Крістіна, Троценко Єлизавета, Соколовська Анна, Лех Аліна, Сіренька Дарина, Омелянчук Софія
Аеро-денс (юнаки старшого віку) - Недзведська Євгенія, Сердюк Анастасія, Куликівська Карина, Куликівська Катерина, Шавурська Марія, Агаєва Сабіна, Ящук Владислава, Дубравська Тетяна
Аеро-степ (юнаки молодшого віку) - Демчук Вікторія, Авраменко Аліна, Троценко Єлизавета, Соколовська Анна, Лех Аліна, Сіренька Дарина, Омелянчук Софія, Гаврушкевич Олександр
ІІ місце
Індивідуальні виступи (юнаки молодшого віку) – Гаврушкевич Олександр
Індивідуальні виступи (молодь) – Матвейчук Крістіна
Змішані пари (юнаки молодшого віку) – Гаврушкевич Олександр, Омелянчук Софія
Трійки (юнаки старшого віку) – Недзведська Євгенія, Сердюк Анастасія, Куликівська Карина
Аеро-степ (юнаки старшого віку) – Мартиненко Олександра, Недзведська Євгенія, Куликівська Карина, Агаєва Сабіна, Ящук Владислава, Дубравська Тетяна, Корецька Карина, Шмайдюк Богдана
Фанк ( юнаки старшого віку) - Карпенко Євген, Корольчук Ангеліна, Курко Богдан, Середа Зореслава, Мельниченко Ярослав, Гонтар Катерина, Коломійчук Анастасія, Шевчук Максим
ІІІ місце
Індивідуальні виступи (юнаки молодшого віку) – Авраменко Аліна
Змішані пари (юнаки молодшого віку) – Коваль Дмитро, Безверха Дарина
Трійки (юнаки молодшого віку) – Данилюк Ольга, Кальницька Анна, Грибук Каріна
Трійки (юнаки старшого віку) – Поліщук Олександр, Журавська Вікторія, Словінська Анастасія
Групи (юнаки молодшого віку) - Данилюк Ольга, Кальницька Анна, Грибук Карина, Коваль Дмитро, Безверха Дарина
Групи (юнаки старшого віку) - Поліщук Олександр, Данилюк Марія, Журавська Вікторія, Словинська Анастасія, Шелест Ілона
Аеро-денс (юнаки старшого віку) - Поліщук Олександр, Данилюк Марія, Журавська Вікторія, Словинська Анастасія, Шелест Ілона, Сушицька Анастасія, Блощинська Олександра
Тренери команди Житомирської області: Оксана Степанюк, Лариса Мохорт, Вікторія Томашевська, Анна Юськів, Маргарита Сіпліва, Наталія Макаренко, Ярослав Бовсуновький

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини