Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь
Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь

Завтра в Житомирській Обласній Раді...

  • Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь
    Мешканці Баранівки вимагають зупинити дерибан лісових угідь

    Завтра в Житомирській Обласній Раді...

  • Страшна ціна брехні президента Зеленського
    Страшна ціна брехні президента Зеленського

    Страшна ціна брехні президента Зеленського...

  • Онлайн-трансляція виконавчого комітету міської ради
    Онлайн-трансляція виконавчого комітету міської ради

    Онлайн-трансляція позачергового засідання виконавчого комітету...

  • Зеленський робить з України синьожовту росію?
    Зеленський робить з України синьожовту росію?

    Вам напевно подобаються розслідування Bigus.info...

Новини
Результати відкритого чемпіонату Житомира з гирьового спорту

Результати відкритого чемпіонату Житомира з гирьового спорту

28 травня 2015
Понад 80 спортсменів з 11 команд взяли участь у відкритому чемпіонаті Житомира з гирьового спорту, який 22 травня відбувся на стадіоні Колос, що на Крошні.

Вагова категорія до 60 кг
1 місце - Хиля Євгеній (ЖДТУ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)
2 місце - Булах Володимир (Радомишль, тренер - Мосійчук О.В.)
3 місце - Гнідий Віталій (ЖАТК, самостійно)
4 місце - Рижук Руслан (Червоноармійський р-н , тренер - Панчук Т.)

Вагова категорія до 65 кг
1 місце - Шапран Роман (м. Нов.-Волинський, тренер - Дідовець О.М.)
2 місце - Торчук Роман (ЖНАЕУ, тренери - Ткаченко П.П., Пронтенко В.В., Мосійчук О.В)
3 місце - Власюк Олександр (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)
4 місце - Степанюк Олег (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)

Вагова категорія до 70 кг
1 місце - Пронтенко Костянтин (ЖВІДУТ, тренер - Романчук В.М.)
2 місце - Мустафін Андрій (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)
3 місце - Швед Сергій (ЖНАЕУ, тренери - Ткаченко П.П.)
4 місце - Кужелюк Павло (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)

Вагова категорія до 75 кг
1 місце - Колесник Євгеній (ЖНАЕУ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В., Ткаченко П.П.)
2 місце - Морозов Віталій (м. Житомир, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)
3 місце - Мосійчук Олександр (м. Радомишль, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)
4 місце - Чуйченко Євгеній (м. Житомир, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)

Вагова категорія до 80 кг
1 місце - Мягченко Олег (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)
2 місце - Трохимчук Олександр (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)
3 місце - Сиротинський Роман (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)
4 місце - Макаренко Леонід (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)

Вагова категорія до 90 кг
1 місце - Петрук Ярослав (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко К.В., Пронтенко В.В.)
2 місце - Різник Геннадій (м. Бердичів, самостійно)
3 місце - Ванельчук Олександр (Житомирський р-н, тренери - Пронтенко В.В.)
4 місце - Винник Владислав (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В., Пронтенко К.В.)

Вагова категорія понад 90 кг
1 місце - Панчук Тарас (Червоноармійський р-н, тренери - Пронтенко В.В.)
2 місце - Остапчук Олексій (Житомирський р-н, тренери - Пронтенко В.В.)
3 місце - Полещук Дмитро (м. Житомир, самостійно)
4 місце Беспалов Богдан (ЖНАЕУ, тренери - Дідовець О.М, Ткаченко П.П.)

Жінки, вагова категорія до 60 кг
1 місце - Федорчук Ольга (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)
2 місце - Власюк Вероніка (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)
3 місце - Грицюк Ольга (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)
4 місце - Швед Оксана (ЖНАЕУ, тренери - Ткаченко П.П.)

Жінки, вагова категорія до 70 кг
1 місце - Турська Людмила (Андрушівський район, тренери - Пронтенко В.В., Затилюк Г.П.)
2 місце - Лінник Олександа (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)
3 місце - Лоханчук Людмила (Андрушівський район, тренери - Затилюк Г.П.)
4 місце - Шкабара Вікторія (м. Нов.-Волинський, тренери - Постіженко В.В.)

Жінки, вагова категорія понад 70 кг
1 місце - Прокопчук Лілія (м. Нов.-Волинський, тренери - Постіженко В.В.)
2 місце - Складанчук Ольга (ЖВІДУТ, тренери - Пронтенко В.В.)
3 місце - Перев'язко Тетяна (ЖНАЕУ, тренери - Ткаченко П.П.)
4 місце - Чайківська Діана (м. Радомишль, тренери - Мосійчук О.В.)

Джерело статті: Спортивний Житомир

На головну сторінку

«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Новини