У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомирські легкоатлети везуть додому дві бронзові нагороди

03-06-2015
Житомирські спортсмени вибороли дві бронзові нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді, який завершився в Кіровограді.

У медальний залік потрапили бердичівлянин Віктор Лонський (ДЮСШ "Динамівець"), який виступав у секторі стрибків у висоту, та житомирянка Марина Ячнік (СДЮСШОР), яка була третьою в бігу на 200 метрів.

Також непогано виступив наш Владислав Мазур (ДЮСШ "Динамівець"), який у стрибку в довжину став четвертим. Тамар Левченко (СДЮСШОР) фінішувала п'ятою на дистанції 5000 метрів.

Наша Олександра Сіліна (СДЮСШОР) була шостою на дистанції 200 метрів та сьомою на стометрівці. Також в шестірці кращих на дистанції 800 метрів опинилася Анастасія Соловей (МОН, ОШВСМ).