Що думають житомиряни про "великі проєкти, нових депутатів, старі дерева і транспортні плани"?

В одній із центральних житомирських...

• Як житомирянам розуміти дії Олега Дзюбенка та обласного керівництва партії
    Як житомирянам розуміти дії Олега Дзюбенка та обласного керівництва партії "Наш край"?

Нещодавно житомирян неабияк здивував вчинок...

Житомирянка Марія Шаталова виграла золото на командному чемпіонаті України з легкої атлетики

9 червня 2015
В понеділок, 8 червня, в Кіровограді стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Змагання зібрали найсильніших легкоатлетів з усієї України, переможців та призерів Олімпійських ігор і чемпіонатів світу, які боротимуться за право потрапити на командний чемпіонат Європи (20-21 червня, Чебоксари, Росія), а також виконуватимуть нормативи для відбору на чемпіонат світу (22-30 серпня, Пекін, Китай). Тим приємніше, що вже в перший день турніру перші медалі здобули легкоатлети з Житомирщини.

Перемогу на дистанції 3000 м з/п святкувала житомирянка Марія Шаталова (ДШВСМ, тренер Якімчук А.В.). Вона подолала дистанцію за 10:03.30, більш ніж на п'ять секунд випередила найближчу переслідувачку, тернопільчанку Наталію Солтан.

У чоловіків на цій же дистанції наш Василь Коваль (ОШВСМ, тренер - Даниленко О.Л.) був другим з результатом 8:48.17.

Ще двоє наших спортсменів - Назарій Дзюбенко і Юлія Олішевська (обоє - ОШВСМ, тренер Зорнік В.Р.) на дистанції 400 метрів успішно пройшли кваліфікацію (обоє - з другим результатом) і вийшли у фінал, який відбудеться вже у вівторок, 09 червня.

Біг на 400 м, кваліфікація
2 місце - Назарій Дзюбенко - 47.55 (ОШВСМ, тренер - Зорнік В.Р)
2 місце - Юлія Олішевська - 53.11 (ОШВСМ, тренер - Зорнік В.Р.)

А бердичівлянин Владислав Мазур у стрибках у довжину із результатом 7,37 м. став п’ятим і завершив виступ на чемпіонаті.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики триватиме в Кіровограді до 10 червня.

Джерело статті: Спортивний Житомир