• Що відомо про перекриття бердичівської траси міжнародного значення?
    Що відомо про перекриття бердичівської траси міжнародного значення?

Бердичівські аграрії перекрили державну трасу,...

Житомирський дзюдоїст Тимур Валєєв переміг на "Кубку кіборгів"
29 вересня 2015
Житомирянин Тимур Валєєв, вихованець ДЮСШ "Авангард", виграв другий міжнародний турнір з дзюдо "Кубок кіборгів", який 27 вересня відбувся в Миколаєві. Наш земляк став найкращим у ваговій категорії понад 60 кг старшої вікової групи.

Тимур гідно переміг чотирьох суперників.

Гарно показали себе і інші вихованці ДЮСШ "Авангард", які представляли Житомирщину на "Кубку кіборгів".

Срібні нагороди турніру виграли авангардівці Олександр Мартинчук та Дмитро Ямковий (2008 р.н.).

У вазі до 60 кг відмінно виступив Ігор Заєць, який став бронзовим призером турніру.

Іван Панасюк у ваговій до 30 кг впевнено розпочав турнір, отримавши три чисті перемоги. Але програв півфінал і боротьбу за 3 місце, ставшив підсумку п'ятим.
Джерело статті: Спортивний Житомир