Для того, аби не виникало...

• Біля Житомира медпрацівники перекрили дорогу: утворився затор
    Біля Житомира медпрацівники перекрили дорогу: утворився затор

Зазначимо, люди вийшли на акцію...

Житомир на вихідних прийматиме перший чемпіонат з веслування на байдарках і каное

30 вересня 2015
Цими вихідними, 3-4 жовтня, у Житомирі відбудеться перший відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное імені Сергія Ліміновича. Змагання організовує син відомого веслувальника.

У турнірі на гребній базі "Спартак" (район Гідропарку) візьмуть участь більше 200 спортсменів та ветеранів веслування. Серед учасників будуть навіть чемпіони Олімпійських ігор, Світу та Європи. У Житомир завітають чекають Юрій Чебан, Олександр Максимчук та інші відоми спортсмени.

У суботу, 3 жовтня, змагання розпочнуться о 10.00 із стометрівок найменших учасників. Урочисте відкриття турніру заплановане на 14.00.

У неділю, 4 жовтня, змагання триватимуть з 10.00 до 13.00. В цей день на старт вийдуть найдосвідченіші учасники турніру.

Всі бажаючі можуть завітати на чемпіонат безкоштовно.

Джерело статті: Спортивний Житомир