Побиття Капелюхи на заправці під Житомиром: кривдникам заступника главку "К" СБУ додали грабіж до ...

ОПЕРАЦИЯ Ы И ДРУГИЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ ЮРИКА

Пришла долгожданная весна, и, если...

Житомирянин Микита Матвєєв виграв бронзу на всеукраїнському турнірі з дзюдо

9 жовтня 2015
Бронзу на всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків 2005-2006 р.н., який 3 жовтня відбувся в Херсоні, здобув вихованець Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи "Авангард" Микита Матвєєв.

У ваговій категорії до 46 кг, програвши у першій сутичці за мінімальним перевазі майбутньому переможцю цих змагань, Микита зумів зібратися і виграв чотири поєдинки достроково, ставши в підсумку третім. Що тут скажеш ?! Мо-ло-дець!

Залишається привітати з успішним виступом тренерів дзюдоїста Кудряшових Тетяну та Ігоря, директора ЖДЮСШ "Авангард" Юрчака Олексія Анатолійовича і маму спортсмена, Оксану Вікторівну!

У найближчі вихідні збірна ЖДЮСШ "Авангард" буде учавствовать в двох представницьких Всеукраїнських турнірах: у Києві і в Одесі. Побажаємо їм успіху!