43-річний житомирянин, замах на вбивство...

• У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»
    У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомирянка Кристина Матвейчук виграла бронзу на чемпіонаті Європи зі спортивної аеробіки

09-11-2015
У неділю, 8 листопада, в португальському містечку Елваш завершився 9-ий чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки.

Житомирська спортсменка Кристина Матвейчук в складі збірної команди України стала бронзовою призеркою в змаганнях зі степ-аеробіки. Разом із нею медалістами стали Дарія Суботіна, Дар’я Гуцалюк, Катерина Черкез, Катерина Сачик, Катерина Стоколос, Оксана Плющ та Єлизавета Троянова стали бронзовими призерками континентальної першості.

Дівчата значно покращили свій кваліфікаційний результат, піднявши оцінки майже на 0,7 бали. У фіналі наша вісімка набрала суму в 17,000 балів, додавши в усіх компонентах програми: за артистизм вони отримали 8,600 бали, а за виконання – 8,400.

Чемпіонками Європи стали росіянки (17,500). Друга позиція в представниць Угорщини (17,450).

В юніорській частині турніру українцям відзначитися на подіумі не вдалося.

Чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки серед юніорів (U17) та дорослих проходив з 6 по 8 листопада 2015 року.