Сьогодні в Україні влада та...

• Як Житомиру вшанувати пам'ять барона Шодуара?
    Як Житомиру вшанувати пам'ять барона Шодуара?

Ось і пролетів ще один...

Житомиряни вибороли 28 медалей на Чемпіонаті Світу з військово-спортивного багатоборства

24 листопада 2015
Команда Житомирської області успішно виступила на Чемпіонаті Світу з військово-спортивного багатоборства, який 20-22 листопада проходив у Харкові.

Змагання принесли нашим спортсменам 13 золотих, 11 срібних та 14 бронзових медалей.

Зайнявши перші місця, Чемпіонами Світу стали Біденко Руслан, Юрчук Валентин, Ратошнюк Віктор, Петрук Роман, Марущак Євген, Величко Микита та Костюк Микита (тренер - Романчук В. Ф.). Окрім цього, Олена Білогор, вихованка Романчука виграла срібло.

Чемпіонами Світу також стали вихованці Овсієнка Ю.А. (СК «Боєць») - Джунь Максим, Гончарук Іван, Майчук Роман. Друге місце посіли Сус Іван, Хоменко Влад, Жаворонков Саша, Джунь Максим, Лазаренко Андрій, Виговська Віка. Бронза дісталася Джунь Максиму, Гаврилюку Олексію, Гончаруку Івану, Шашко Іллі, Майчуку Роману, Виговській Вікторії.

Загалом у змаганнях, крім українців, взяли участь спортсмени із Сирії, Єгипету, Азербайджану, Грузії, Конго, Канади та інших держав.

Джерело статті: Спортивний Житомир