У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомирські легкоатлети виграли перші у 2016 році медалі на "Різдвяних стартах"

11-01-2016
Цими вихідними, 9-10 січня, Київ приймав перший представницький легкоатлетичний турнір у 2016 році - XXI всеукраїнські змагання в приміщенні «Різдвяні старти». Взяла участь у змаганнях і команда Житомирщини.

Найкращий результат показав бердичівлянин Олександр Баранніков (ДЮСШ Жтм, Лонський І.), який виграв золото у стрибках у висоту. Він зумів підкорити планку 2.15 метри.

Ще двоє легкоатлетів здобули срібло. Другим у бігу на 400 метрів став Максим Костічев (ОШВСМ, Ледньова А.Є.). Другий результат в бігу на 3000 метрів показала також Тамара Левченко (СДЮСШОР, Даниленко О.Л.).

Трохи не вистачило до п'єдесталу бердичівлянину Владиславу Мазуру (ДЮСШ Жтм, тренер - Лонський І), який став четверти у стрибках у довжину. Також четвертими фінішували Наталія Трибель (СДЮСШОР, Ледньова А.Є.) на дистанції 2000 м з/п та Віктор Косянчук (ОШВСМ, Даниленко О.Л.) на дистанції 3000 м з/п.