У Бердичівському районі горить полігон

Вогонь наближається до...

Житомирська дзюдоістка Анастасія Шевчук перемогла на чемпіонаті України
25 березня 2016
Житомирянка Анастасія Шевчук виграла чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року, який протягом 22-24 березня проходив у м. Києві.

Змагання зібрали понад 400 учасників та стали І етапом відбору до Чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні в м. Малага (Іспанія).

Наша землячка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 78 кг. А ще одна наша спортсменка Лідія Ващенко у ваговій категорії до 52 кг. мінімально поступилася в поєдинку за бронзу та в підсумку стала п'ятою. Дзюдоісток підготували тренери Дмитренко С.Г. та Соколовська А.А.

Вихованка житомирської ДЮСШ №2 Катерина Хом’як стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 70 кг. (Тренер Голуб В.Ю.).

Загалом житомирська збірна зайняла 6 місце серед 24 областей України.

Джерело статті: Спортивний Житомир