«Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»

• На Житомирщині можуть вимкнути опалення
    На Житомирщині можуть вимкнути опалення

Варто звернути увагу на те,...

Юні звягельські спортсмени привезли 6 нагород із чемпіонату України з кіокушин-карате
5 квітня 2016
Дев'ятеро спортсменів з Новограда-Волинського взяли участь у чемпіонаті України з кіокушин-карате, який днями пройшов у Луцьку.

У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів із 18 областей України та збірна команда Білорусі.

Чемпіоном в абсолютній категорії став 15-річний звягельський спортсмен Михайло Скиба, який впевнено провів 4 поєдинки. Причому, дві перемоги з чотирьох від здобув нокаутом, ще в одному бою — відправив суперника в нокдаун.

Два поєдинки, дві дострокові перемоги і звання переможця також і в 11-річної Юлії Гедзюк.

Як зазначив тренер Олександр Гордієнко, ці спортсмени покращили свої результати, порівняно з минулорічним чемпіонатом.

Бронзовими призерами турніру стали Денис Ампульський (11 років, СШ №4), Роман Коваленко (10 років, ЗОШ №7), Костянтин Невмержицький (13 років, ЗОШ №8) і Кирил Кучер (12 років, колегіум).

Джерело статті: Спортивний Житомир