НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ ЖИТОМИРЩИНИ!

За головування голови відділення НОК...

Футбольний клуб "Житомир" здобув у Луцьку свою першу перемогу

9 травня 2016
Муніципальний футбольний клуб "Житомир" здобув свою першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорів.

У рамках 3 туру житомиряни на виїзді обіграли ФК "Луцьк" з рахунком 3:1.

Наші футболісти з перших хвилин захопили ініціативу, але на 5 хвилині пропустили гол. П'ятий номер лучан Дмитро Трефіловський неочікувано потужним кидком з-за бокової перекинув м'яч через наших захисиників і Полетій був першим на добиванні - 1:0 на користь господарів.

Пропущений м'яч не зупинив житомирян і вже за декілька хвилин вони знову почали раз за разом атакувати ворота суперників. І вже на 22 хвилині Роман Гусак замкнув передачу Омельянчука і головою відправив м'яч у ворота - 1:1. До кінця першого тайму житомиряни мали не одну нагоду забивати, але рахунок на табло лишався незмінним.

Другий тайм так само пройшов за переваги житомирян, хоча лучани теж час від часу небезпечно контратакували і досить грамотно грали в захисті. Але Роман Гусак все рівно зумів ще двічі забити, оформивши хет-трик і принісши команді першу перемогу в сезоні.

Джерело статті: Спортивний Житомир