Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирська «СіЧ»  обирала делегатів до столиці
Житомирська «СіЧ» обирала делегатів до столиці

Упродовж весни і початку літа...

  • Житомирська «СіЧ»  обирала делегатів до столиці
    Житомирська «СіЧ» обирала делегатів до столиці

    Упродовж весни і початку літа...

  • Чи допоможе партія «ПроПозиція» Сергію Сухомлину стати вдруге міським головою?
    Чи допоможе партія «ПроПозиція» Сергію Сухомлину стати вдруге міським головою?

    «ПроПозиція» не має у своєму...

  • Який чорт тягне Бунечка за язика?
    Який чорт тягне Бунечка за язика?

    У своєму виступі 6 липня...

  • СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ,  ВИНУВАТЦІ -  НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ  -  НЕ ПОКАРАНІ!
    СЛІДСТВО ЗАВЕРШЕНЕ, ВИНУВАТЦІ - НЕ НАЗВАНІ, І, ТИМ ПАЧЕ - НЕ ПОКАРАНІ!

    Відгомін сесії Житомирської обласної ради,...

Новини
Житомиряни виграли 85 медалей на домашньому чемпіонаті України зі спортивної аеробіки
Житомиряни виграли 85 медалей на домашньому чемпіонаті України зі спортивної аеробіки
11 травня 2016
Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді відбувся в Житомирі, в приміщенні ЖДЮСШ «Авангард» 07 – 08 травня 2016 року. Збірні команди з 10 областей України: Донецької, Запорізької, Київської Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Тернопільської, Черкаської та Житомирської змагалися за звання кращих в 3 вікових категоріях (юнаки молодшого віку, юнаки старшого віку та молодь) у 7 видах програм. Змагання такого рівня стали вже традиційними для гостинної землі – Житомирщини.

Житомирську область представили три спортивні школи ЖДЮСШ «Авангард», ЖО ДЮСШ «Юність» та ДЮСШ Попільнянського району. В результаті запеклої боротьби скарбничка Житомирської області поповнилась 13 золотими, 59 срібними та 13 бронзовими нагородами.

І місце
Індивідуальні виступи (кадети) – Недзведська Є.
Індивідуальні виступи (молодь) – Семеній В.
Трійки (кадети) - Недзведська Є., Демчук В., Юрковська К.
Трійки (молодь) – Семеній В., Долгіх А., Мохорт О.
Групи (молодь) - Семеній В., Долгіх А., Мохорт О., Кириєнко Т., Герговська Д.

ІІ місце
Індивідуальні виступи (діти) – Троценко Є.
Індивідуальні виступи (діти) – Гаврушкевич О.
Індивідуальні виступи (молодь) – Долгіх А.

Змішані пари (діти) – Гаврушкевич О., Омелянчук С.

Трійки (діти) – Троценко Є., Омелянчук С., Сіренька Д.
Трійки (кадети) – Куликівська К., Шавурська М., Авраменко А.

Групи (діти) – Троценко Є., Омелянчук С., Лех А., Соколовська А., Д'яченко А.
Групи (кадети) – Недзведська Є., Демчук В., Юрковська К., Куликівська К., Авраменко А.

Аеро-денс (діти) – Демчук Д., Бернацька А., Білоножко М., Синицька З., Бігун В., Древецька С., Сенькова А., Алєйнікова В.
Аеро-денс (кадети) – Черниш Е., Муляр С., Данилюк О., Зіновчук М., Саськова А., Сушицька А., Корецька К., Шмайдюк Б.
Аеро-степ (діти) – Гаврушкевич О., Синицька З., Древецька С., Алєйнікова В., Лех А., Сіренька Д., Медведюк В., Бігун В.
Аеро-степ (кадети) – Шелест І., Данилюк М., Словинська А., Сушицька А., Блощинська О., Ящук В., Куликівська К., Шавурська М.

Фанк (кадети) - Плетенецька А., Надводнюк А., Сенюшкович А., Середа З., Гонтар К., Кохановська К.

ІІІ місце
Індивідуальні виступи (діти) – Кальницька А.
Індивідуальні виступи (діти) – Канарський Є.
Індивідуальні виступи (кадети) – Юрковська К.

Групи (діти) – Лівицька А., Демчук Д., Бернацька А., Білоножко М., Синицька З.
Групи (кадети) - Шелест І., Данилюк М., Словинська А., Сушицька А., Блощинська О.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Лариса Мохорт, Маргарита Сіпліва, Тетяна Ісакова, Олена Матвійчук, Крістіна Матвейчук, Ярослав Бовсуновський.

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини