• Монетизированные жилищные субсидии как приходили житомирянам по почте или на банковские карты, так и ...

У Миколи Присяжнюка - важкий інсульт

Миколі Присяжнюку 59...

Житомирські гирьовики привезли 10 медалей з чемпіонату України
25 травня 2016
Житомирські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат.

Змагання, що проходили протягом 20-22 травня в м.Кобеляки на Полтавщині, зібрали понад 100 спортсменів з 10 областей України.

Збірна команда Житомирської у складі 12 спортсменів в загальному заліку посіла ІІ місце, пропустивши на І місце лише господарів помосту. Третіми слали спортсмени Харківщини.

Наші гирьовики завоювали на чемпіонаті 10 медалей: 2 золоті, 6 срібних та 2 бронзові.

Мосійчук Микола (Радомишльський р-н) – ІІІ місце
Цибровський Ярослав (Андрушівський р-н) – ІІІ місце.

Чемпіони у своїх вагових категоріях Шлапак Олександр та Соколівський Артем вибороли право на участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат, який відбудеться 14-18 липня в латвійському місті Даугавпілс.

Юнацьку збірну підготували тренери: Затилюк Г.П., Мосійчук О.В., Дідовець О.М., Пронтнеко В.В., Пронтенко К.В.

Джерело статті: Спортивний Житомир