• Поет з Бердичева Валерій Хмелівський захоплюється історією Тартарії, мріє потиснути руку Біллу Гейтс ...

Хмелівський Валерій Йосипович - поет,...

Новоград-волинські каратисти вибороли 8 медалей на чемпіонаті «Kyiv open»
30 травня 2016
Новоград-волинські каратисти здобули 1 золоту, 4 срібні та 3 бронзові нагороди на чемпіонаті України з карате «Kyiv open», який 22 травня відбувся у Києві.

Команда звягельського клубу «Січ» посіла одинадцяте загальнокомандне місце. До складу нашої команди увійшли 25 вихованців міської та районної новоград-водинської ДЮСШ. Найкращий результат показала Олександра Толченова у віковій категорії 12-13 років (до 45 кг).

Загалом у змаганнях взяли участь 686 спортсменів із 55 клубів, які представляли Україну, Білорусь, Молдову, Румунію та Азербайджан.

Ще 4 спортсмени дійшли до золотого фіналу, але поступилися у вирішальній битві. Це — Роман Береговий, Олексій Тростенюк, Люба Андрєєва та Аліна Карпишина.

Треті місця здобули Максим Загривий, Ірина Гарбовська та представниця районної ДЮСШ Анастасія Сімончук.

Джерело статті: Спортивний Житомир