Сергій Форест: "Ми на порозі буржуазної революції!"

З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила

«Колектив філармонії повинен мати гідні...

Житомирський плавець Ігор Кухарєв виборов срібло на міжнародному турнірі

6 липня 2016
Президент спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» імені Анатолія Крюкова житомирянин Ігор Кухарєв виграв срібло на відкритому міжнародному турнірі з плавання на відкритій воді "Чорноморська перлина". Змагання завершилися 27 червня в Одесі.

Наш спортсмен фінішував шостим в абсолютному заліку серед 156 учасників змагань, які брали участь у запливі. У своїй категорії (50-54 роки) Кухарєв був другим із результатом 33:16.40, програвши двадцять секунд абсолютному переможцю турніру Євгенію Зіатдінову.

Старт в Одесі був першим етапом кубку України з плавання на відкритій воді. А вже 17 липня Житомир прийматиме ІІ етап Кубку - І Всеукраїнський турнір «ТЕТЕРІВ ОПЕН» (TETERIV OPEN) з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «МАСТЕРС».

Джерело статті: Спортивний Житомир