У Малині горів гуртожиток ліцею: учнів евакуювали, загинув один чоловік

На місці працюють рятувальники ДСНС...

Представники Житомирщини вдало виступили на Чемпіонаті Європи

29 червня 2011
Вдало виступили представники Житомирщини на Чемпіонаті Європи з триатлону в Іспанії. Там три наших земляки в естафеті здобули срібні медалі континентальної першості. Призерами Чемпіонату Європи стали лідери українського триатлону Юлія Єлістратова, Данило Сапунов та Єгор Мартиненко.

В особистому заліку Юлія Єлістратова показала високий 5 результат. Бронзова медаль Чемпіонату Європи з боротьби в активі нашої землячки Тетяни Лавринчук.

У Сербії, де тривав Чемпіонат серед юніорів, вихованка тренера Сергія Мельника посіла почесне третє місце у ваговій категорії до 63 кілограмів.

А на внутрішній спортивній арені представники Житомирщини вибороли золоту нагороду Чемпіонату України з велоспорту. На Закарпатті Тетяна Рябченко першою серед учасниць групової велогонки подолала 132 кілометри. Наша землячка фінішувала з кращим результатом 4 години 3 хвилини та 5 секунд.

Фото з сайту: nter.net.ua
Джерело статті: 103fm.com.ua