Незабаром Україна відзначатиме головне державне...

• Очільник Житомирського району Сергій Микитюк збирає підписи за самого себе
    Очільник Житомирського району Сергій Микитюк збирає підписи за самого себе

Голова Житомирської райадміністрації Сергій Микитюк...

Курсант та викладач військового інституту вибороли нагороди на чемпіонаті світу з гирьового спорту
2 листопада 2016
З 26 по 30 жовтня 2016 року в місті Актобе, Республіка Казахстан, проходив чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. У чемпіонаті взяли участь понад 500 спортсменів із 36 країн світу, вперше – гирьовики з Південної Африки, Аргентини, Чилі, Монголії, Індії та Японії.

У складі національної збірної команди України в чемпіонаті світу взяли участь спортсмени Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова: викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, заслужений майстер спорту з гирьового спорту майор Василь ПРОНТЕНКО та курсант 5-го курсу кандидат у майстри спорту Олександр ДЗЮБА.

За результатами змагань Василь ПРОНТЕНКО зайняв ІІІ місце у двоборстві у ваговій категорії до 68 кг, а Олександр ДЗЮБА, який виступав у поштовху гир за довгим циклом, у ваговій категорії до 78 кг посів ІІІ місце серед юніорів до 22 років і вперше виконав норматив майстра спорту України. Крім того, Олександр ДЗЮБА також узяв участь у командній естафеті у складі юніорської збірної України, яка зайняла ІІ місце.

У загальнокомандному заліку І місце посіла збірна Російської Федерації, ІІ місце – у господарів, збірної Республіки Казахстан, ІІІ місце – збірна команда України.