Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

Житомирська команда «Salsa Dragonboat» виборола титул чемпіонів Європи

03-08-2017
Одну золоту та дві бронзові медалі завоювали житомирські спортсмени на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який нещодавно відбувся у місті Дівон –Ле –Бен (Франція).

Про це повідомляє прес-служа міськради.

Титул чемпіонів Європи спортсмени отримали, вигравши гонку в міксі на 2000 метрів. Бронзові медалі «Salsa Dragonboat» виграла в класі «premier open». У змаганнях на дистанції 2000 м брали участь 13 команд.

Житомиряни змагалися зі спортсменами з Німеччини, Угорщини, Росії, Чехії, Нідерландів, Швейцарії, Іспанії та ін.

«Це друга українська золота медаль клубного Чемпіонату Європи завойована за роки незалежності нашої держави. Вперше перемогу Україні принесли львів’яни, а ось зараз - ми», - каже учасник команди «Salsa Dragonboat» Дмитро Мороз, голова Житомирської обласної федерації з веслування на човнах дракон. Слід зауважити, що це не єдина перемога житомирських веслувальників у 2017 році.

На початку липня в Угорщині житомиряни, у складі української збірної, посіли друге командне місце на Чемпіонаті Європи серед національних збірних країн, виборовши 13 комплектів нагород.