Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться з 11 жовтня
Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться з 11 жовтня

Опалювальний сезон у Житомирській міській...

  • Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться з 11 жовтня
    Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться з 11 жовтня

    Опалювальний сезон у Житомирській міській...

  • 38-летнюю жительницу Житомира, которая хотела спрыгнуть с 10 этажа, спас офицер патрульной полиции,  ...
    38-летнюю жительницу Житомира, которая хотела спрыгнуть с 10 этажа, спас офицер патрульной полиции, ...

    Жуткое зрелище собрало толпу возле...

  • Сьогодні святкує День народження відомий житомирянин Анатолій Магаз
    Сьогодні святкує День народження відомий житомирянин Анатолій Магаз

    У Житомирі, області та у...

  • Стали відомі прізвища житомирських лікарів, яких підозрюють у нелегальному заробітку на онкохворих
    Стали відомі прізвища житомирських лікарів, яких підозрюють у нелегальному заробітку на онкохворих

    У п'ятницю, 24 вересня, у...

Новини
Спортсмени Житомирщини вибороли нагороди на чемпіонаті України з велоспорту на шосе

Спортсмени Житомирщини вибороли нагороди на чемпіонаті України з велоспорту на шосе

1 вересня 2017
23-27 серпня 2017 року у м. Богуславі Київської області відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці, індивідуальній груповій гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки).

Нашу область представляли такі спортсмени ОШВСМ:

Чоловіки: Покотило Євгеній, Руденко Іван, Козаченко Сергій, Кухар Віталій.
Жінки: Рябченко Тетяна, Шекель Ольга, Вергелес Анна.
Юніори: Кухарівський Богдан.
Юніорки: Ященко Тетяна, Пастух Діана, Свінціцька Ксенія.
Тренери: Дорошук Іван, Пархоменко Руслан.

Результати:
Шекель Ольга – 1 місце в груповій гонці серед жінок, 2 місце в індивідуальній гонці на час серед жінок.
Рябченко Тетяна – 1 місце в індивідуальній гонці на час серед жінок.
Шекель Ольга, Рябченко Тетяна – 3 місце в командному заліку в індивідуальній гонці на час.
Шекель Ольга, Рябченко Тетяна, Вергелес Анна – 2 місце в командному заліку в груповій гонці.
Покотило Євгеній, Руденко Іван, Козаченко Сергій, Кухар Віталій – 2 місце в командному заліку в груповій гонці серед чоловіків.
Ященко Тетяна – 1 місце в індивідуальній гонці на час серед юніорок.
Ященко Тетяна, Пастух Діана, Свінціцька Ксенія – 1 місце в командному заліку в індивідуальній гонці на час серед юніорок.

На головну сторінку

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини