День святої Катерини: що не можна робити у велике свято, всі прикмети

Вдячні люди з усієї країни...

• До Житомира приїздить відомий український історик Юрій Шаповал
    До Житомира приїздить відомий український історик Юрій Шаповал

Прийди і задай своє...

Житомирянин Максим Чайківський здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате
15 листопада 2017
Житомиряни у складі збірної України взяли участь у Чемпіонаті Європи, що відбувся 11 листопада у місті Кельце (Республіка Польща).

Чемпіонат проходив серед кадетів 15-16 років та молоді до 22 років. Житомир у складі збірної України було представлено двома спортсменами Діана Ковальчук та Максин Чайківський. Спортсмени є вихованцями Житомирської міської федерації кіокушинкай карате.

Ковальчук Діана виступала серед кадетів 15-16 років у вазі до 60 кілограм, Максим Чайківський – серед молоді до 22 років у категорії до 70 кілограм.

«Максим Чайківський провів три перших поєдинки нокаутами. Під час четвертого поєдинку за вихід у фінал поступився супернику, за рішенням суддів. Хоча поєдинок був абсолютно рівним», - розповів тренер, голова Житомирської міської федерації з кіокушинкай карате Максим Лановий.

За результатами поєдинків Максим Чайківський здобув бронзову нагороду. Крім того, у Чемпіонаті Європи збірна України зайняла перше командне місце.

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту у місті Житомирі 29-30 вересня відбувся Чемпіонат Україн, що став відбірковим до Чемпіонату Європи.