Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський
Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський

Сьогодні Михайло Іванович разом з...

  • Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський
    Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Михайло Борщівський

    Сьогодні Михайло Іванович разом з...

  • Преступление без наказания
    Преступление без наказания

    Водитель такси по неосторожности искалечил...

  • Віталій Ейсмонт: «Не дозволю громадські слухання обленерго перетворити на бутафорію»
    Віталій Ейсмонт: «Не дозволю громадські слухання обленерго перетворити на бутафорію»

    У Житомирській обласній раді діє...

  • Під Житомиром люди перекрили трасу Київ - Чоп. ФОТО
    Під Житомиром люди перекрили трасу Київ - Чоп. ФОТО

    15 июля 2020: с 10:00...

Новини
Календар матчів Чемпіонату Житомира з футзалу на 6-14 січня
Календар матчів Чемпіонату Житомира з футзалу на 6-14 січня
4 січня 2018
Найближчого уік-енду, 6-7 січня, стартують матчі другого кола Відкритого Чемпіонату Житомира.

У календарі матчів можливі зміни, слідкуйте за анонсами

Субота, 6 січня ФОК

11:00 СК “Імпульс” – Савсервіс-Персей-2

12:00 Дангард – ЖЛГЗ

13:00 Роял сіті – Левків

14:00 ДЮСШ “Полісся” – Леви KROSCHU

15:00 – 15:30 технічна перерва

15:30 ЖДТУ – Anserglob

16:30 Грифон – Форца-Фортуна

17:30 Олесана – Joystick

18:30 Імпекс-Граніт – FC “Mint”

Неділя, 7 січня ФОК

11:00 Авіатор – ДЮСШ “Полісся”

12:00 Штурм-Полісся – МФК “Галант”

13:00 ФзК “Штурм” – ЖВІ ім. Корольова

14:00 – 14:30 технічна перерва

14:30 ГазМяс – Коростень

15:30 Грантех – СК “Візаж-Полісся”

16:30 ФК “ІнБев” – Персей

17:30 Актив-Агро – Квара

18:30 Інтертелеком – ФК “ІнБев-2”

Четвер, 11 січня ФОК

18:00 Атлет-Житомир – Медик

Субота, 13 січня Динамо

14:00 Леви KROSCHU – СК “Імпульс”

15:00 ЖЛГЗ – Роял сіті

16:00 Левків – ДЮСШ “Полісся”

17:00 Савсервіс-Персей-2 – Дангард

Субота, 13 січня ФОК

11:00 Енергія – ФзК “Форца”

12:00 Штурм-Полісся – Авіатор

13:00 Інтертелеком – ФзК “Штурм”

14:00 Штурм-Полісся – ДЮСШ “Полісся”

15:00 Квара – ФК “ІнБев-2”

Неділя, 14 січня Динамо

14:00 Anserglob – Олесана

15:00 Joystick – Імпекс-Граніт

16:00 Форца-Фортуна – ЖДТУ

17:00 FC “Mint” – Грифон

Неділя, 14 січня ФОК

12:00 – 14:00 17 тур Екстра-ліги ІнБев-НПУ (Житомир/Київ) – Енергія (Львів)

14:00 СК “Візаж-Полісся” – Енергія

15:00 ФзК “Форца” – ГазМяс

16:00 ФК “ІнБев” – Коростень

17:00 Персей – ФК “Атлет-Житомир”

18:00 ЖВІ ім. Корольова – Галант.

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини