Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

ФК «Бердичів» СК «Коростень» легендарне протистояння завершилось нічиєю

25-10-2011
Цими вихідними бердичівські вболівальники знову зібрались на стадіоні «Шкіряник», щоб підтримати свою улюблену команду. ФК «Бердичів» в рамках другого кола Чемпіонату області зустрівся з своїм давнім суперником з Коростеня. Адже всім відомо, що Коростень ще з часів Радянського Союзу був конкурентом Бердичева – в обох цих містах були величезні підприємства відомі на весь СРСР, які між собою змагались за першість в соціалістичних гонках побудови світлого майбутнього.

Ця неофіційна боротьба перейшла й на футбольні змагання, команди заводів-гігантів «Прогресу» та «Хіммашу», щоразу зустрічаючись на полі намагались вирвати перемогу і довести, хто краще вміє грати у гру мільйонів. Часи змінились - заводи ледь животіють, команди змінили назви та склад, але те ж протистояння таки залишилось. Щоразу, коли на полі зустрічаються команди Коростеня та Бердичева слід чекати напруженої гри.

Чергова зустріч між командами виправдала ці сподівання. Хочеться зазначити про роль суддів у цьому протистоянні – вони знову просто закривали очі на численні порушення коростенців. Хід гри міг змінитись, якби судді були уважніші і зафіксували численні порушення, що могли б потягти за собою пенальті і гол. Гравці Коростеня просто збивали з ніг наших футболістів, але на думку суддів це не мало значення, тож гостям все зійшло з рук.

В першому таймі нашим гравцям на жаль не вдалось забити, хоча було кілька гольових моментів. Рахунок відкрили гості забивши на початку матчу гол, майже до перерви гравці бердичівської команди намагались зрівняти рахунок, але марно. Лише другий тайм розставив усе на свої місця і бердичівляни показали справжню гру і зрівнявши рахунок, розпочали активно атакувати ворота коростенців. Рахунок вдалось зрівняти Володимиру Креденцеру, капітану бердичівлян, який точним удар доправив м’яч у ворота гостей. Але коростенці змогли виправити цю ситуцію вирвавшись вперед і знову забивши гол, тож рахунок став 2:1 на користь СК "Коростень".Уже на останніх хвилинах матчу бердичівлянам таки вдалось забити гол-відповідь, який і вирішив подальший результат гри.

Матч завершився з рахунком 2:2. Цей результат остаточно перекрив бердичівлянам сподівання на першість в Чемпіонаті області, але ФК «Бердичів» уже однозначно має срібло, тобто друге місце на Чемпіонаті, а це таки непоганий результат для нашої команди. Можна сказати, що бердичівляни вдало завершили сезон нарешті зійшовши з почесного сьомого чи восьмого місця в обласному чемпіонаті.

Джерело статті: РІО Бердичів