У Житомирській області створили бригади, які працюватимуть у "вогнищі" коронавіруса

• Почти половина всех смертей от гриппа в Украине припадает на Житомир. Случайность?

У одной умершей в январе...

Збірна Житомирської області розпочала підготовку до Кубку Регіонів ФФУ
6 квітня 2018
У четвер, 5 квітня, на стадіоні спорткомплексу “Нива” у рамках підготовки до Кубку Регіонів ФФУ збірна Житомирської області – під керівництвом головного тренера Миколи Подранного та помічника тренера Юрія Романова – провела товариський поєдинок проти ФК “Факел” (Липовець).

ФК “Факел” – команда з міста Липовець Вінницької області, виступає у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів; чемпіон вищої ліги Вінницької області 2016; срібний призер вищої ліги Вінницької області 2017; володар кубку Вінницької області 2017; володар Суперкубку Вінницької області 2017 рік.

За згодою тренерів команд, матч був розбитий на три тайми – по 30 хвилин. Збірна Житомирської області продемонструвала впевнену гру, весь поєдинок створюючи пожежу біля воріт суперника. У другій половині за рахунку 0:0 один із потенційних кіперів збірної – Олег Гутник парирував 11-метровий. А в третьому таймі пресинг і командна гра призвели до голу збірної Житомирської області – м’яч на рахунку Максима Бортника. Також приємно відзначити теплу й дружню атмосферу, яка панувала в колективі.