• С 1 мая можно менять мобильного оператора без смены номера телефона, но «великого переселения» не на ...

Петиция за отставку президента Украины...

• В Житомирі водій BMW робив викрутаси на алеї, де бігали дітки. ВІДЕО
    В Житомирі водій BMW робив викрутаси на алеї, де бігали дітки. ВІДЕО

Номерний знак на відео чітко...

Житомирянин Тимур Валєєв виграв срібло з дзюдо на Всесвітній гімназіаді у Марокко
14 травня 2018
Житомирянин Тимур Валєєв став срібним призером Всесвітньої гімназіади по дзюдо, яка нещодавно завершилася в Марокко. Тимур змагався у ваговій категорії 81 кг.

Вітаємо Тимура і його тренерів: Кудряшова І.А. і Кудряшову Т.В.

Загалом на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді українська збірна здобула 112 медалей, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів - 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.