У Житомирі прямо зараз транслюється...

• Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня
    Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

Кубок міського голови з футзалу: синхронно результативні “Галант” і “Енергія” у групі А

17-08-2018
У третьому турі групи А Кубку міського голови з футзалу несподіванок не відбулось: фаворити МФК “Галант” і “Енергія” відвантажили у ворота суперників по сім м’ячів й продовжують лідирувати у турнірній таблиці.

«Форца-Фортуна» – МФК «Галант» 2:7 (2:4)

Голи: Бушило 5; Трофімов 7; – Самчик 1, 18; Леонов 10, 13; Ковальчук 11; Кульбака 18, 26;

Попередження: Гончаренко – немає

Забивши швидкий гол зусиллями Самчика, футзалісти «Галанту» розслабились, за що отримали два голи у свої ворота у виконанні Бушила і Трофімова. Опісля гравці «Галанту» взяли моду на дальні постріли: Леонов поцілів у ліву дев’ятку, не менш ефектний постріл у праву дев’ятку вдався воротарю Ковальчуку. Гості повели у рахунку, але ще до перерви вирішили збільшити власну перевагу, обрушивши на ворота «Форци-Фортуни» шквал дальніх ударів. Воротар господарів Чорний парирував усі постріли, а на добивання Леонова не встиг – 4:2. Дев’ятку, щоправда протилежних воріт, на початку другого тайму вразив і Кульбака, а за мить забивав Самчик. Крапку у звітному матчі поставив Кульбака – 7:2 впевнена перемога МФК «Галант».

ФК «Хажин» – «Енергія» 1:7 (0:2)

Голи: Паламарчук 21; – Петренко 9; Слюсар 12, 23; Яцковець 14, 20; Базь 15; Івашко 25;

Попередження: Сєхов, Олішицький В. – немає

Поки «енергетики» підбирали ключі до воріт «Хажина», лідер атак бердичівлян Сєхов почав займатися своєю улюбленою справою – тероризувати захист суперника. У першому таймі Максим був чи не найпомітнішим гравцем у складі господарів, однак пробити воротаря «Енергії» Івашка йому не вдалося. Проте і підопічним Подранного тривалий час не вдавалося пройти захист суперника. Лише під завісу тайму Петренко підловив на помилці воротаря «Хажина», а невдовзі Слюсар подвоїв перевагу «Енергії». У другому таймі у «Енергії» що називається пішло й до середини тайму м’яч ще тричі побував у воротах бердичівлян. Після п’ятого забитого голу житомиряни поекспериментували із грою у п’ять польових й досягли свого на 25-й хвилині, коли вивели на ударну позицію воротаря Івашка. Ярослав забив, але свої ворота у недоторканності не зберіг, «гол престижу» в активі Паламарчука.