• У Житомирі пенсіонери та інваліди віднині не належать до пільгових категорій?
    У Житомирі пенсіонери та інваліди віднині не належать до пільгових категорій?

Водитель маршрутки, который высадил юную...

• У житомирських школах з 18 лютого відновиться навчання після карантину
    У житомирських школах з 18 лютого відновиться навчання після карантину

У Житомирі з 18 лютого...

Житомирський спортсмен переміг на Всеукраїнському турнірі з боксу в Хмельницькому
5 лютого 2019
Спортсмен Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Роман Маркарян став переможцем на Всеукраїнському турнірі з боксу пам'яті Є.Кужельного серед молоді, - про це повідомляють на сайті Спортивний Житомир.
Змагання відбувалося 21-27 січня 2019 року в Хмельницькому. У турнірі взяли участь близько 100 спортсменів з областей України та команда Молдови.
Наш Роман Маркарян в ваговій категорії 64 кг здобув перше місце та виконав норматив "Майстер спорту України".

Вітаємо спортсмена та тренера Сікорського Олега!