Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Віктор Развадовський очолив Житомирський обласний осередок політичної партії «За майбутнє»
Віктор Развадовський очолив Житомирський обласний осередок політичної партії «За майбутнє»

Одноголосним рішенням головою Житомирської обласної...

  • Віктор Развадовський очолив Житомирський обласний осередок політичної партії «За майбутнє»
    Віктор Развадовський очолив Житомирський обласний осередок політичної партії «За майбутнє»

    Одноголосним рішенням головою Житомирської обласної...

  • Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?
    Хто в Житомирі блокує сплату комунальних послуг?

    Жадоба нажитися гальмує створення відповідних...

  • На вихідних у Житомирі не буде води, набирайте воду заздалегідь
    На вихідних у Житомирі не буде води, набирайте воду заздалегідь

    До закладів соціальної сфери буде...

  • Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО
    Хто стане новим головою житомирської облдержадміністрації? ФОТО

    Він - наш...

Новини
16 медалей привезли спортсмени Житомирщини із Кубку України з веслування на байдарках і каное
16 медалей привезли спортсмени Житомирщини із Кубку України з веслування на байдарках і каное
23 квітня 2019
За підсумками змагань на Кубку України з веслування на байдарках і каное спортсмени ОШВСМ і КДЮСШ ФСТ «Спартак» завоювали 9 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.

Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю.Рибчинської проходив 17-20 квітня 2019 року у м. Дніпро.

За інформацією управління, спортсмени Житомирщини дуже вдало виступили на цих змаганнях та отримали 16 медалей – 9 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.


Спортсмени – переможці із ЖОШВСМ (тренер Василь Ніколаєв):


Черноморов Кирило – 2 місце К-1 500 м, 1 місце К-4 500 м, 3 місце К-1 200 м

Четверікова Анастасія – 1 місце С-1 500 м, 1 місце С-2 500 м, 1 місце С-1 200 м, 1 місце С-2 200 м

Сенкевич Олександр – 1 місце К-4 200 м, 1 місце К-2 200 м, 5 місце К-1 200 м

Безуглий Сергій – 2 місце С-4 200 м

Голубов Олександр – 2 місце С-4 200 м

Путніна Юліана – 1 місце С-1 500 м, 1 місце С-1 200 м, 2 місце С-2 200 м


Спортсмени із ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» (тренер Геннадій Біденко):


Біденко Микола – К-4 1000 м – 3 місце

Россомаха Євген – К-4 1000 м – 3 місце

Теленков Максим – К-4 500 м – 4 місце

Вітковський Станіслав – К-1 1000 м – 5 місце.

На головну сторінку

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини