Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
На Житомирщині кандидатку від
На Житомирщині кандидатку від "Слуги народу" "застукали" з працівником ОВК

У той же час, кандидатка...

  • На Житомирщині кандидатку від
    На Житомирщині кандидатку від "Слуги народу" "застукали" з працівником ОВК

    У той же час, кандидатка...

  • «Мои девочки вернутся в Украину»: продавший почку иракец отвоевал всех дочек у матери-алкоголички
    «Мои девочки вернутся в Украину»: продавший почку иракец отвоевал всех дочек у матери-алкоголички

    «Денег хватало, пока Таня не...

  • Порушення виборчого законодавства по виборчому округу №67
    Порушення виборчого законодавства по виборчому округу №67

    В день так званої тиші,...

  • У Житомирі хтось знову скупив частину тиражу газети
    У Житомирі хтось знову скупив частину тиражу газети "Субота"

    Нагадаємо, що популярний тижневик "Субота"...

Новини
16 медалей привезли спортсмени Житомирщини із Кубку України з веслування на байдарках і каное
16 медалей привезли спортсмени Житомирщини із Кубку України з веслування на байдарках і каное
23 квітня 2019
За підсумками змагань на Кубку України з веслування на байдарках і каное спортсмени ОШВСМ і КДЮСШ ФСТ «Спартак» завоювали 9 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.

Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті Олімпійської чемпіонки Ю.Рибчинської проходив 17-20 квітня 2019 року у м. Дніпро.

За інформацією управління, спортсмени Житомирщини дуже вдало виступили на цих змаганнях та отримали 16 медалей – 9 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.


Спортсмени – переможці із ЖОШВСМ (тренер Василь Ніколаєв):


Черноморов Кирило – 2 місце К-1 500 м, 1 місце К-4 500 м, 3 місце К-1 200 м

Четверікова Анастасія – 1 місце С-1 500 м, 1 місце С-2 500 м, 1 місце С-1 200 м, 1 місце С-2 200 м

Сенкевич Олександр – 1 місце К-4 200 м, 1 місце К-2 200 м, 5 місце К-1 200 м

Безуглий Сергій – 2 місце С-4 200 м

Голубов Олександр – 2 місце С-4 200 м

Путніна Юліана – 1 місце С-1 500 м, 1 місце С-1 200 м, 2 місце С-2 200 м


Спортсмени із ОКДЮСШ ФСТ «Спартак» (тренер Геннадій Біденко):


Біденко Микола – К-4 1000 м – 3 місце

Россомаха Євген – К-4 1000 м – 3 місце

Теленков Максим – К-4 500 м – 4 місце

Вітковський Станіслав – К-1 1000 м – 5 місце.

На головну сторінку

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини
Топ-новини

«Мои девочки вернутся в Украину»: продавший почку ираке ... / 20.07.2019

Порушення виборчого законодавства по виборчому округу № ... / 20.07.2019

У Житомирі хтось знову скупив частину тиражу газети "С ... / 20.07.2019

У Житомирі хтось знову скупив частину тиражу газети "Субота" Нагадаємо, що популярний тижневик "