Валентину Шафран (Світельську, Коноброцьку) добре...

• Поліція затримала підозрюваного у вбивстві чоловіка у Житомирі
    Поліція затримала підозрюваного у вбивстві чоловіка у Житомирі

У дворі однієї з багатоповерхівок...

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло в чемпіонаті України у Вишгороді

26-06-2019
Минулими вихідними, 22-23 червня, у Вишгороді відбувся один з головних внутрішніх стартів сезону в триатлоні – чемпіонат України на олімпійській дистанції.

Змагання проходили за просто таки аномальної спеки, яка не покидає Україну вже який день поспіль. За +35 за Цельсієм в затінку, спортсменам довелося змагатися не стільки один з одним – скільки з умовами і без того складної дистанції.

В надскладних умовах житомирянин Єгор Мартиненко фінішував другим та став срібним призером чемпіонату.

Також житомиряни були третіми в естафеті мікст, поступившись лише командам з Києва та Донецька.

Команду Житомира представляли Олександра Кохан, Денис Кирилович, Анна Абдулова та Єгор Мартиненко.

Варто додати, що на змагання з’їхалися усі найсильніші триатлети України! У Вишгороді не виступали лише житомирянка Юлія Єлістратова (вона за індивідуальним графіком цілеспрямовано готується до Олімпійських Ігор 2020) та Іван Іванов. Однак, багатьом спортсменам так і не вдалося продемонструвати максимум своїх можливостей – чимало з них зійшли з дистанції по ходу змагань через ту таки спеку і положення сонця в зеніті.