"Санта-Барбара" у Житомирській обласній владі: "Даст іст фантастіш"

Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто "підклав свиню" Сергію Сухомлину?

В Житомирі дуже мало таких...

• БАМБАРБИЯ КИРГУДУ!
    БАМБАРБИЯ КИРГУДУ!

Календарное лето началось, про отпуск...

Дві спортсменки з Житомирщини виграли бронзу на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи
25 липня 2019
Дві спортсменки з Житомирщини, у складі збірної України, виграли бронзу на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи, який нещодавно завершився в Будапешті.

У видовищному матчі за третє місце наша параолімпійська збірна зуміла обіграти команду Німеччини. Суперниці продемонструвала велику волю до перемоги, двічі відігруючись по ходу матчу, проте наші дівчата у цьому двобої виявились сильнішими. Рахунок гри, власне, сам про себе говорить – 3: 2 (25-22, 19-25, 25-23, 21-25, 15-10).

Призерками турніру стали Людмила Лозко та Анастасія Філон. Обидві активно приймали участь у фінальних матчах та допомогли збірній здобути позитивний результат.

Наші дівчата є вихованками житомирської ДЮСШ Інваспорт та тренуються під керівництвом Анатолія Денисовця.

Загалом це вже сьомий фінішний подіум України після першого виступу у 2007 році за срібло, і він ще й найцініший тим, що виступала національна команда в абсолютно оновленому складі!