334 мільйони гривень прибутку закладає...

• Акція під
    Акція під "Житомиргазом" - лише попередження, незабаром наступний протест

Сьогодні під дверима «Житомиргазу» проходила...

Бердичівські спортсмени стали переможцями та призерами Командного Чемпіонату України з легкої атлетики

31 липня 2019
Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся у Луцьку.

Участь у змаганнях взяли понад 450 спортсменів з усієї України, а також гості змагань з Естонії та Молдови. Серед представників України були спортсмени з Бердичева – Юрій Крімаренко, Дмитро Нікітін та Владислав Мазур, які стали переможцями та призерами чемпіонату.

У секторі для стрибків у висоту, серед чоловіків виступали двоє бердичівських спортсменів – Юрій Крімаренко та Дмитро Нікітін. З результатом 2 метри 20 сантиметрів Дмитро Нікітін зайняв третє місце, поступившись Дмитру Дем’янюку з Львівщини другим місцем, лише за кількістю використаних спроб. Бердичівлянин – Дмитро Нікітін, став переможцем Командного Чемпіонату України серед молоді.

Переможцем Командного Чемпіонату України серед дорослих став– Юрій Крімаренко з результатом 2 метри 23 сантиметри.

У секторі для стрибків у довжину, серед чоловіків виступав ще один бердичівський спортсмен – Владислав Мазур. З результатом 7 метрів 73 сантиметри, Владислав Мазур зайняв призове друге місце. Переміг спортсмен з Харківської області.