У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Житомирянка здобула перемогу на відкритому Кубку України з дзюдо

07-08-2019
Збірна Житомирської області у складі п’яти вихованців ОДЮСШ “Динамовець” та Коростишівської ДЮСШ взяли участь відкритому Кубку України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який 30-31 липня відбувся м. Луцьку.

Найкращий результат показала наймолодша учасниця нашої команди – Слободенюк Аліна, яка стала бронзовою призеркою у в. к. до 48 кг та виконала норматив Майстра Спорту України (ОДЮСШ “Динамовець”, тренери Дмитренко С.Г., Соколовська А.А.).

Вихованка Коростишівської ДЮСШ Бірюченко Валерія посіла 7 місце у ваговій категорії до 63 кг (тренер Вовнюк В.В.).

Загалом турнір зібрав близько 300 найсильніших дзюдоїстів та дзюдоїсток. Не було хіба що перших номерів національної збірної, які готуються до Чемпіонату Світу, що відбудеться в кінці серпня в м. Токіо (Японія).

Бажаємоподальших успіхів нашим спортсменам!