8 вересня команди “Полісся” розпочинають сезон ДЮФЛ України
14 серпня 2019
8 вересня команди СДЮСШОР “Полісся” розпочинають сезон 2019-2020 у першій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
У новому сезоні школа “Полісся” традиційно буде представлена двома командами: U-17 (2003 р. н. тренер Сергій Завалко) і U-15 (2005 р. н. тренери Ігор Шумило і Сергій Школьний). Разом із юнаками СДЮСШОР “Полісся” в одній групі зіграють дві команди ДЮСШ “Полісся”, яка є структурним підрозділом ФК “Полісся”. Участь у першості ДЮФЛ України візьмуть команди ДЮСШ “Полісся” U-16 (2004 р. н. тренери Максим Зайнчковський і Володимир Мухін) та U-14 (тренер Юрій Воловень).
За результатами жеребкування житомиряни потрапили до групи 10, де їх суперниками будуть 8 команд: вінницький “Темп”, рівненська ДЮСШ “Верес”, луцький “Адреналін”, бердичівська ДЮСШ, чуднівський “ДЮСШ-АІК”, черняхівський ДЮФК “Жерм” костопільський “КОЛІФКС”, “БЛІСП-КДЮСШ” (смт. Березне). Про хід Чемпіонату та виступи обох команд “Полісся” можна буде слідкувати на нашому сайті.
У першому турі команди СДЮСШОР “Полісся” U-17 і U-15 у Житомирі на стадіоні “Спартак Арена” прийматимуть луцький “Адреналін”, команди ДЮСШ “Полісся” U-16 і U-14 вирушають до Вінниці на матч із “Темпом”.
Календар I кола ДЮФЛ України
Календар першого туру ДЮФЛ України 2019/2020 рр.:
Неділя, 8 вересня
Полісся Житомир – Адреналін Луцьк
Темп Вінниця – ДЮСШ Полісся Житомир
КОЛІФКС Костопіль – БЛІСП-КДЮСШ Березне
ДЮСШ-АІК Чуднів – ДЮФК Жерм Черняхів
ДЮСШ Бердичів – ДЮСШ Верес Рівне