Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

БК Житомир дебютував у Вищій баскетбольній лізі України

16-10-2019
Минулими вихідними, 12-13 жовтня, БК Житомир стартував у Вищій баскетбольній лізі України.

Дебют видався неоднозначним для нашої команди. З одного боку житомиряни програли обидва поєдинку БК Рівне, з іншого - показали непогану гру і характер, поступившись лише декількома очками в кожній зустрічі.

Рівне – Житомир – 67:66
Рівне – Житомир – 73:63

У заключній чверті жодна з команд не мала переваги в рахунку, більшої за п’ять очок, а на останніх хвилинах срібному призеру сезону-2018/19 взагалі довелося відігруватися. Із цим завданням досвідчена західноукраїнська команда впоралася: вирішальним став влучний кидок захисника Тараса Шанюка за 45 секунд до завершення основного часу. Після цього рівненські баскетболісти не реалізували чотири штрафні кидки поспіль, але скористатися хвилюванням господарів їх суперник не зміг, зробивши дві втрати.

У другій зустрічі Рівне перемогло більш впевнено – в нагоді команді Михайла Переверзія, яка влучила лише чотири трьохочкових кидки за 80 хвилин, стали 20 очок центрового Олександра Шепелева, – а Маріуполь все ж поступився. Після невдалої першої половини головний тренер Політехніка Тимур Арабаджі зміг знайти потрібні слова для своїх підопічних, і у третій чверті харків’яни продемонстрували, за рахунок чого вони сподіваються боротися за високі місця у турнірній таблиці.

Самовіддана гра у захисті та швидкі атаки з чисельною перевагою дозволили їм виграти ключовий відтинок часу із перевагою у 16 балів і сформувати комфортний гандикап.