Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
25 жовтня 2020-го року: що це було?
25 жовтня 2020-го року: що це було?

Вибори до місцевих рад усіх...

 • 25 жовтня 2020-го року: що це було?
  25 жовтня 2020-го року: що це було?

  Вибори до місцевих рад усіх...

 • Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...
  Житомирянка: покажіть це тим, хто каже, що мер щось робить...

  Пропала вся...

 • Свесила с 7-го этажа вниз головой: в Житомире женщина жестоко издевалась над щенком. ВИДЕО
  Свесила с 7-го этажа вниз головой: в Житомире женщина жестоко издевалась над щенком. ВИДЕО

  Одно из таких из ряда...

 • Почому полуниці у житомирському
  Почому полуниці у житомирському "Метро"? ФОТО

  У житомирському маркеті "Метро" пропонують...

Новини
Як народні депутати від Житомирщини голосували за врегулювання закупівельних цін на молоко

Як народні депутати від Житомирщини голосували за врегулювання закупівельних цін на молоко

23 березня 2013
За політичними баталіями в українському суспільстві непоміченим для широкої громадськості залишилося надважливе для вітчизняного виробника сільськогосподарської продукції питання закупівельної ціни на молоко, яке 21 березня 2013 року вирішувалося у стінах парламенту. І це тоді, як напередодні минулорічних виборів до Верховної Ради України дана проблема була однією з домінуючих у вітчизняних засобах масової інформації. Хто тільки тоді не намагався сподобатися сільському виборцеві, наввипередки обіцяючи свою ще вищу ціну на цей надзвичайно цінний продукт харчування?.. Представники опозиції вилили сотні літрів молока на пороги приміщень органів влади. Зі свого боку місцеві державні адміністрації ухвалювали рекомендаційні рішення про мінімальний ціновий поріг на цей товар. А Кабінет Міністрів України підзаконним актом - постановою від 22 серпня 2012 року №807 - встановив мінімально допустимий рівень цін на молоко незбиране (не піддане будь-якій обробці, переробці чи пакуванню для потреб подальшого продажу) другого ґатунку на рівні 2 грн. 20 коп. за кг. Тоді і опозиція, і влада таке рішення вважали чи не подвигом.
Післявиборчий розгляд даної проблеми у законодавчому органі країни, на жаль, залишився поза прискіпливою увагою більшості ЗМІ. І це за умови, що вже з весни поточного року на рівні закону закупівельна ціна за літр молока могла скласти щонайменше 3 грн. 50 коп. Для цього народним депутатам потрібно було подолати вето Президента України на доопрацьований (після минулорічного ветування) та ухвалений у перші дні роботи нового парламенту законопроект «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства країни» щодо врегулювання закупівельних цін на молоко» (0981).
За такого розвитку подій позицію представників фракції Партії регіонів у Верховній Раді України з даного питання передбачити було не складно (всього 11 – «За»). На окрему увагу заслуговує хіба що позиція Віктора Развадовського, який не вперше розпорядився своїм голосом не так, як більшість представників фракції, а так, як обіцяв своїм виборцям. До речі, він виявився одним із трьох представників Житомирщини, хто голосував «За». Таку ж позицію зайняли представники ВО «Батьківщина» Геннадій Зубко та Сергій Пашинський. Інші народні депутати від нашої області не брали участі у голосуванні (регіонали Віталій Журавський, Володимир Пєхов та Юрій Благодир, комуністи Олександр Присяжнюк і Василь Самойленко та позафракційний Володимир Литвин) або ж були відсутні (ударівець Рустам Раупов та позафракційна Анжеліка Лабунська).
До честі народних обранців, вони не відмовилися від наміру законодавчо закріпити закупівельні ціни на молоко, а вирішили направити законопроект на доопрацювання. За таке рішення від нашої області окрім Віктора Развадовського, Геннадія Зубка та Сергія Пашинського свої голоси віддали регіонали Віталій Журавський, Володимир Пєхов, Юрій Благодир і позафракційний Володимир Литвин.
Автор статті: Микола КРИНИЧНИЙ

Джерело статті: https://zhitomir-online.com

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини