Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Дослідник історії Радомишля
Дослідник історії Радомишля

Завдяки своєму великому досвіду, умінню...

 • Дослідник історії Радомишля
  Дослідник історії Радомишля

  Завдяки своєму великому досвіду, умінню...

 • Який гестапівець мститься Віктору Развадовському за його вимогу зупинити тарифне свавілля?
  Який гестапівець мститься Віктору Развадовському за його вимогу зупинити тарифне свавілля?

  Віктор Развадовський та його фракція...

 • "Народну революцію" у Житомирі затіяв сам кегебешник Бунечко

  Сайт Житомир-онлайн уже писав про...

 • Ініціативу Віктора Развадовського та фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримано - звернення ...
  Ініціативу Віктора Развадовського та фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримано - звернення ...

  Президія Житомирської обласної ради, яка...

Новини
У кожній сільській раді буде власний "фізрук"

У кожній сільській раді буде власний "фізрук"

8 серпня 2013
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму під час третьої сесії Верховної Ради України сьомого скликання планує розглянути близько 60 законодавчих документів.

У Комітеті триватиме, зокрема, робота над законопроектом про внесення змін до статті 2 Закону "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (щодо можливості розміщення навчальних закладів).

Документом (реєстр. № 2284) пропонується доповнити чинний закон положенням, яке усуне обмеження щодо передачі в оренду будівель та споруд цих дитячих центрів для розміщення навчальних закладів незалежно від форми власності.

Члени Комітету планують також розглянути законопроект про внесення змін до Сімейного кодексу (щодо невідворотності обов’язку утримувати дитину особами, які позбавлені батьківських прав). Проектом (реєстр. № 2548) пропонується зобов’язати суд приймати рішення про призначення аліментів одночасно з процедурою позбавлення батьківських прав.

Документ містить також норму, відповідно до якої у разі відмови матері, батька або інших законних представників дитини отримувати аліменти від особи, позбавленої батьківських прав, суд має прийняти рішення про перерахування аліментів до державного бюджету.

Крім того, передбачається скасувати чинну норму, згідно з якою за заявою батьків, уповноваженого територіальної громади, юридичної особи, на утриманні якої перебуває дитина, та за згодою органу опіки і піклування розмір аліментів може бути зменшено, якщо дитина перебуває на утриманні держави, територіальної громади або юридичної особи.

Розглядатиметься також законопроект про внесення зміни до статті 29 Закону "Про фізичну культуру і спорт" (щодо посади інструктора з фізичної культури у сільській місцевості). Документом (реєстр. №2830) пропонується встановити, що створенню умов для залучення мешканців села, селища до активних занять фізичною культурою і спортом, здорового способу життя, шляхом внесення пропозицій про запровадження посади інструктора з фізичної культури у складі апаратів виконкомів сільських, селищних рад з кількістю постійного населення більше 3 тисяч жителів мають сприяти виконавчі органи сільських, селищних рад, підприємства, установи та організації агропромислової галузі, що розташовані в сільській місцевості.

Як повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, заплановано також проведення виїзних засідань, парламентських і комітетських слухань, спортивних та туристичних заходів, тощо.
Джерело статті: expres.ua

На головну сторінку

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини