Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Де житомиряни сьогодні розкупили усі пиріжки? ФОТО
Де житомиряни сьогодні розкупили усі пиріжки? ФОТО

У Житомирі за адресою вул....

  • Де житомиряни сьогодні розкупили усі пиріжки? ФОТО
    Де житомиряни сьогодні розкупили усі пиріжки? ФОТО

    У Житомирі за адресою вул....

  • Де у Житомирі найсмачніші деруни? ФОТО
    Де у Житомирі найсмачніші деруни? ФОТО

    Талановиті кулінари із "Марципану" продовжують...

  • Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...
    Загадкові житомиряни: кому сьогодні поклали квіти - Карлу Марксу, отаману Дашкевичу чи дєду Мазаю? Ф ...

    Чим відомий Дашкевич в історії...

  • Привітання народного депутата України Юрія Павленка з Днем Перемоги
    Привітання народного депутата України Юрія Павленка з Днем Перемоги

    Сьогодні, 9 Травня, ми поіменно...

Новини
Віднині у крамницях варто вимагати розрахунку банківською карткою

Віднині у крамницях варто вимагати розрахунку банківською карткою

22 жовтня 2013
Набула чинності постанова, яка встановлює адміністративну відповідальність для торговців у разі відмови споживачеві в можливості розрахуватися за товари чи послуги електронними засобами платежу. Відповідний акт Уряду свого часу був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та підтриманий Держпідприємництвом.

Так, згідно з постановою КМУ від 02.10.2013 № 727 “Про внесення зміни до пункту 2 Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів” від 02.10.2013 № 727, за обмеження або відмову у реалізації прав споживачів щодо вільного вибору продукції та форм її оплати встановлено штраф у розмірі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 8 500 грн.

Таким чином, тепер споживачі можуть вимагати у всіх суб’єктів господарювання, де встановлені касові апарати, приймати в оплату електронні засоби платежу. У разі відмови у проведенні розрахунку споживачі можуть звертатися за захистом своїх прав до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

УНН нагадує, що відповідно до статті 16313 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за недотримання установлених законодавством вимог щодо забезпечення можливості розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів органи доходів і зборів мають право застосувати до підприємців штраф у розмірі від 100 до 200 НМДГ (1 700-3 400 грн.), при повторному порушенні протягом року — від 500 до 1000 НМДГ (8 500-17 000 грн.). Дана постанова розроблена з метою приведення Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів, затвердженого постановою Кабміну від 17.08.2002 № 1177, у відповідність до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків”.

На головну сторінку

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини