Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Из уст депутата житомирского горсовета прозвучало такое, отчего люди получили шок
Из уст депутата житомирского горсовета прозвучало такое, отчего люди получили шок

Сегодня, 25 февраля 2021 в...

 • Из уст депутата житомирского горсовета прозвучало такое, отчего люди получили шок
  Из уст депутата житомирского горсовета прозвучало такое, отчего люди получили шок

  Сегодня, 25 февраля 2021 в...

 • Повний пиздець! Хто казав, що
  Повний пиздець! Хто казав, що "українці - не піддослідні кролики"? Лише факти

  ...

 • Колишній кандидат в нардепи від Житомира Рудьковський викрав
  Колишній кандидат в нардепи від Житомира Рудьковський викрав "Слугу народу", три роки тримав його, ...

 • Хто зробив з нашої області бананову республіку?
  Хто зробив з нашої області бананову республіку?

  З кожним днем все ближчає...

Новини
Житомирській прокуратурі представили нове керівництво. ФОТО

Житомирській прокуратурі представили нове керівництво. ФОТО

2 листопада 2013
Наказом Генерального прокурора України від 31 жовтня 2013 року старший радник юстиції Шкуро Валерій Володимирович призначений на посаду прокурора Житомирської області строком на 5 років та затверджений головою колегії Житомирської області.

Представляючи колективу нового керівника, Віталій Білоус, зокрема, зазначив: «Валерій Шкуро має усі необхідні моральні, ділові та фахові якості для того, щоб кваліфіковано організувати роботу органів прокуратури області».

Віталій Білоус новопризначеному прокурору області побажав сил, енергії, натхнення для того, щоб, перебуваючи на посаді, вирішити поставлені Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою завдання в умовах реформування кримінальної юстиції та впровадження законодавчих новел організації діяльності органів прокуратури.

Житомирській прокуратурі представили нове керівництво. ФОТО


Новопризначений прокурор Житомирської області Валерій Шкуро у своєму першому виступі перед колективом сказав: «Призначення на посаду прокурора області для мене є великою честю. Я запевняю, що докладу максимум зусиль, щоб виправдати високу довіру Генерального прокурора України».

Валерій Шкуро висловив надію на подальше взаєморозуміння із керівниками органів державної влади та судових і правоохоронних органів. Він, зокрема, сказав: «Сподіваюся на співпрацю з вами у вирішенні проблемних питань та зміцнення законності у регіоні».

Він також щиро подякував Ігорю Проценку за професійний злагоджений колектив, який він залишає. «А найголовніше, - підкреслив Валерій Шкуро, – високий авторитет органів прокуратури в області, набутий завдяки Вашим зусиллям».

Перший заступник Генерального прокурора України подякував Ігорю Проценку за досягнуті позитивні зрушення, що відбулися під час його перебування на посаді прокурора області та повідомив, що Ігоря Проценка переведено на посаду першого заступника начальника Головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України.

Також, Віталій Білоус представив двох заступників прокурора області - Толстореброва Іллю Миколайовича та Борисенка Сергія Михайловича.

Житомирській прокуратурі представили нове керівництво. ФОТО


У призначенні прокурора області взяли участь і виступили керівники обласної адміністрації та обласної ради, судових та правоохоронних органів, а також інших державних установ.

Довідково: Шкуро Валерій Володимирович в органах прокуратури працює понад 12 років. За час роботи обіймав керівні посади в обласному апараті та в центральному апараті Генеральної прокуратури України.

До призначення на посаду прокурора області обіймав посаду заступника начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту – начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України.

На головну сторінку

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Новини