Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое
Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое

Вместо этого - повышение. Всех...

 • Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое
  Год назад Зеленский лично обещал к этой зиме снизить тарифы на отопление вдвое

  Вместо этого - повышение. Всех...

 • Подробиці замаху на вбивство молодим лікарем своєї директорки у Житомирі. ФОТО
  Подробиці замаху на вбивство молодим лікарем своєї директорки у Житомирі. ФОТО

  Потерпілій було надано необхідну медичну...

 • У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стоматологічного центру
  У Житомирі розкрито замах на вбивство директорки стоматологічного центру

  За процесуального керівництва Житомирської місцевої...

 • Володимир Федоренко - голова нової Житомирської обласної ради
  Володимир Федоренко - голова нової Житомирської обласної ради

  О 12:40 голова лічильної комісії...

Новини
Житомирські студенти можуть отримати польський диплом без проживання в Польщі

Житомирські студенти можуть отримати польський диплом без проживання в Польщі

11 грудня 2013
Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету 9 грудня відвідав представник Вищої школи міжнародних відносин і американістики Цезарей Бедка.

Він ознайомив студентів-філологів із особливостями вступу до варшавського вузу та навчання на спеціальності «Журналістика», а також спеціалізації «Українська філологія і редагування».

До уваги присутніх була запропонована презентація про систему польської вищої освіти. Вона є досить гнучка та зручна для українських студентів, що навчаються в українському вузі. Студент отримує польський університетський диплом, визнаний у всьому Європейському Союзі, під час навчання у ЖДУ імені Івана Франка та без проживання в Польщі. Форма навчання дозволяє повністю вивчити матеріал за допомогою електронного навчання.

Здобуття польської вищої освіти відбувається у кілька рівнів. Інститут зв’язку, політології та міжнародних відносин у Варшаві пропонує трирічну вищу освіту (І рівень), що проходить у двох системах: навчання стаціонарне та заочне. На всіх спеціальностях журналістського навчання, крім загальних предметів, ведуться спеціалізовані заняття про мас-медіа. Навчальний заклад дає студентам можливість поглиблювати знання також в обсязі журналістики он-лайн, маркетингу і паблік рілейшнз (ПР). Після зарахування різниць у програмі можливий допуск українських студентів до дипломного іспиту, після складання якого вони отримують ступінь «ліцензіат» на спеціальності «Журналістика». Іспит проводиться в Польщі і його можна складати російською мовою.

Для студентів першого рівня навчання, які є на ІІ або ІІІ курсі, навчання триває 3 семестри. Протягом цього часу студент зобов’язаний зарахувати всі різниці у програмі. Для студентів ІІ курсу навчання триває 2 семестри.

Для випускників спеціальності «Журналістика» існує можливість отримати ступінь «магістр» на спеціалізації «Суспільна та масмедійна комунікація у країнах Європейського Союзу». Ступінь магістра (МА) триває 3 семестри (1,5 року). Для осіб, які навчаються в університеті на 5 курсі («спеціаліст»), навчання на магістерському рівні триватиме 2 семестри (1 рік). Магістерську дисертацію можна писати російською мовою на основі дипломної роботи «спеціаліста». Для студентів ІІ рівня навчання екзаменаційна сесія може проводитися російською мовою.

Про це повідомляє прес-центр університету.

Студенти ННІ філології та журналістики спеціальності «Видавнича справа та редагування» та спеціалізації «Редагування освітніх видань» ознайомилися з основними правилами вступу до польського вузу. За час навчання у рідному виші у них є можливість отримати і польський університетський диплом європейського зразка, вивчити або покращити польську мову, нарешті, відвідати іншу країну, пізнати її культуру та особливості, знайти нових друзів.


На головну сторінку

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Новини