Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Мешканці Тетерівської ОТГ скаржаться на систематичну відсутність на своєму робочому місці голови гро ...
Мешканці Тетерівської ОТГ скаржаться на систематичну відсутність на своєму робочому місці голови гро ...

До редакції сайту Житомир-Онлайн сьогодні...

 • Мешканці Тетерівської ОТГ скаржаться на систематичну відсутність на своєму робочому місці голови гро ...
  Мешканці Тетерівської ОТГ скаржаться на систематичну відсутність на своєму робочому місці голови гро ...

  До редакції сайту Житомир-Онлайн сьогодні...

 • На Житомирщині настоятель місцевої дочірньої церкви московського підпорядкування просить виділити зе ...
  На Житомирщині настоятель місцевої дочірньої церкви московського підпорядкування просить виділити зе ...

  У Корнині настоятель місцевої дочірньої...

 • Один із університетів Житомира оскандалився через махінації із заявками на вступ
  Один із університетів Житомира оскандалився через махінації із заявками на вступ

  Мама студентки Житомирського державного університету...

 • Дело в шляпе. Cадистом, истязавшим украинского военнопленного, оказался наемник из батальона «Ахмат» ...
  Дело в шляпе. Cадистом, истязавшим украинского военнопленного, оказался наемник из батальона «Ахмат» ...

Новини
Житомирські студенти можуть отримати польський диплом без проживання в Польщі

Житомирські студенти можуть отримати польський диплом без проживання в Польщі

11 грудня 2013
Інституту філології та журналістики Житомирського державного університету 9 грудня відвідав представник Вищої школи міжнародних відносин і американістики Цезарей Бедка.

Він ознайомив студентів-філологів із особливостями вступу до варшавського вузу та навчання на спеціальності «Журналістика», а також спеціалізації «Українська філологія і редагування».

До уваги присутніх була запропонована презентація про систему польської вищої освіти. Вона є досить гнучка та зручна для українських студентів, що навчаються в українському вузі. Студент отримує польський університетський диплом, визнаний у всьому Європейському Союзі, під час навчання у ЖДУ імені Івана Франка та без проживання в Польщі. Форма навчання дозволяє повністю вивчити матеріал за допомогою електронного навчання.

Здобуття польської вищої освіти відбувається у кілька рівнів. Інститут зв’язку, політології та міжнародних відносин у Варшаві пропонує трирічну вищу освіту (І рівень), що проходить у двох системах: навчання стаціонарне та заочне. На всіх спеціальностях журналістського навчання, крім загальних предметів, ведуться спеціалізовані заняття про мас-медіа. Навчальний заклад дає студентам можливість поглиблювати знання також в обсязі журналістики он-лайн, маркетингу і паблік рілейшнз (ПР). Після зарахування різниць у програмі можливий допуск українських студентів до дипломного іспиту, після складання якого вони отримують ступінь «ліцензіат» на спеціальності «Журналістика». Іспит проводиться в Польщі і його можна складати російською мовою.

Для студентів першого рівня навчання, які є на ІІ або ІІІ курсі, навчання триває 3 семестри. Протягом цього часу студент зобов’язаний зарахувати всі різниці у програмі. Для студентів ІІ курсу навчання триває 2 семестри.

Для випускників спеціальності «Журналістика» існує можливість отримати ступінь «магістр» на спеціалізації «Суспільна та масмедійна комунікація у країнах Європейського Союзу». Ступінь магістра (МА) триває 3 семестри (1,5 року). Для осіб, які навчаються в університеті на 5 курсі («спеціаліст»), навчання на магістерському рівні триватиме 2 семестри (1 рік). Магістерську дисертацію можна писати російською мовою на основі дипломної роботи «спеціаліста». Для студентів ІІ рівня навчання екзаменаційна сесія може проводитися російською мовою.

Про це повідомляє прес-центр університету.

Студенти ННІ філології та журналістики спеціальності «Видавнича справа та редагування» та спеціалізації «Редагування освітніх видань» ознайомилися з основними правилами вступу до польського вузу. За час навчання у рідному виші у них є можливість отримати і польський університетський диплом європейського зразка, вивчити або покращити польську мову, нарешті, відвідати іншу країну, пізнати її культуру та особливості, знайти нових друзів.


На головну сторінку

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини