• У Житомирі з'явилася популярна в Європі страва

• Українці вважають житомирського стрілка Захаренка найкращим кандидатом в президенти України

"На сьогодні ця людина, стрілець...

• Хто формуватиме списки партії
    Хто формуватиме списки партії "Слуга народу" на місцеві вибори у Житомирській області?

Ще одним шляхом в труну...

• Житомирський стрілець Анатолій Захаренко на суді розповів, що знав убитих ним багато років. ВІДЕО

Прокурори просять для Захаренка СІЗО...

Житомиряни посіли першу сходинку на змаганнях Кубку України зі спортивної ходьби
25 грудня 2013
В Сумах 22 грудня завершилися фінальні змагання Кубку України зі спортивної ходьби та на призи Олімпійського чемпіона В.Голубничого.

В цьому останньому старті сезону взяли участь збірні команди 7 областей України (Житомирської, Сумської, Київської, Харківської, Волинської, Вінницької та м. Києва), усього понад 200 учасників, - повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Команда Житомирської області посіла І місце в загальному заліку, набравши 313 очок «Срібні» медалі – у збірної Сумської області, «бронзові» - у Київської. До складу нашої збірної увійшли 18 спортсменів, вихованців обласної школи олімпійського резерву з легкої атлетики та школи вищої спортивної майстерності. 9 житомирян здобули нагороди:
Перші місця на дистанції 5000 м: Маргарита Пасюк, Наталія Концевич, Дар’я Хусаїнова;
«Срібні» нагороди: Ратушинський Владислав (2000 м.), Білорус Олексій (10 000 м), Юхимчук Володимир (5000 м);
«Бронзові медалі»: Мицик Олександр (2000 м), Кісіль Ольга (5000 м), Клименчук Сергій (5000 м). При цьому Ольга Кісіль вперше виконала норматив Майстра спорту України.