Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Кандидат у депутати Житомирської обласної ради Катерина Самчук:
Кандидат у депутати Житомирської обласної ради Катерина Самчук: "Я знаю, що кошти в області є. Але ...

Керівник Коростенського заводу МДФ та...

 • Кандидат у депутати Житомирської обласної ради Катерина Самчук:
  Кандидат у депутати Житомирської обласної ради Катерина Самчук: "Я знаю, що кошти в області є. Але ...

  Керівник Коростенського заводу МДФ та...

 • Віктор Євдокимов: Житомиру потрібен екстрений план по боротьбі з COVID-19
  Віктор Євдокимов: Житомиру потрібен екстрений план по боротьбі з COVID-19

  Він має стати частиною в...

 • У готелі Коростеня зранку пролунав вибух. ФОТО
  У готелі Коростеня зранку пролунав вибух. ФОТО

  Чекаємо на поліцію щодо...

 • Житомирщина увійшла в трійку областей - лідерів за захворюванням коронавірусом
  Житомирщина увійшла в трійку областей - лідерів за захворюванням коронавірусом

  На першому місці в Україні...

Новини
Директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь прозвітувала про 100 днів роботи

Директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь прозвітувала про 100 днів роботи

23 вересня 2014
Директор департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь 19 вересня прозвітувала про 100 днів роботи на посаді. Вона була призначена головою облдержадміністрації 12 червня 2014 року. Звіт Світлани Гресь відбувся у формі діалогу із присутніми і залишив подвійне враження.

З одного боку сама подія є незвичною для Житомира - зазвичай про 100 днів роботи звітують лише керівники міста, області в же аж ніяк не керівники профільних департаментів. З іншого боку як такого звіту присутні так і не почули. Світлана Гресь вирішили не акцентувати увагу на основних проблемах департаменту, пріоритетах роботи, планах чи подібному. Натомість зупинилась на роботі з переселенцями і оздоровленнями дітей.

На захід завітали представники спортивних та громадських організацій, молодь. Деяке пожвавлення у спілкування внесли представникик житомирської Самооборони. А також представники спортивної громадськості, обурені нинішніми реформами спортивної галузі віл Булатова.

Що ж до роботи, то найбільшим досягненням за 100 днів Світлана Гресь назвала успіхи у позаплановій роботі. Мовлялв заплановані заходи відбуваються постійно і тут не ма про що говорити.

До здобутків департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь віднесла оздоровлення вихованців з Луганського училища фізичної культури. 12 дітлахів протягом місяця відпочивали в санаторії «Дениші». Житомирщина одна із двох областей в Україні, яка відгукнулася на прохання прийняти дітей на оздоровлення. Також це участь делегації від області у фестивалі «Бандерштат-2014. Перезавантаження» у м. Луцьк. Цей захід став для житомирських патріотів місцем кропіткої праці.

Крім того, департамент взяв на себе опіку над дітьми з сімей переселенців, котрі проживають у готелі «Спортивному», спортивно-оздоровчому таборі «Олімпієць» та санаторії «Дениші». Ці дітлахи були забезпечені канцелярським приладдям для навчання, а наразі для них збираються теплі речі та зимове взуття.

Світлана Гресь підкреслила, що виконана робота це заслуга всього колективу департаменту сім'ї, молоді та спорту. Разом з ти вона пожалілася на нестачу кадрів, адже в департаменті є вакантні місця, в тому числі і начальника відділу спорту. Немає кому наповнювати сайт департаменту. Не знають поки в департаментіі стан справ на центральному стадіоні, адже його реконструкцією опікується інший департамент.

На головну сторінку

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини